Cagiva Mito 125 (1993)

Vlastník dirtbike125
Vloženo 7.4.2014
Aktualizováno 7.4.2014

Cagiva MiTO 125 není obyčejná motorka je to šílenost a rozhodně ji nedoporučuji začátečníkům!! Jinak Mito musím doporučit má super podvozek velice výkonný motor a dost ostré brzdy :)

První dojmy - Mito byl můj sen už od 12 let .Našetřil jsem si na něj prodejem svojich babett a jednoho simsona :D . Na mitu byla moje první jízda ze Strakonic a řidičák jsem měl teprv den . Překvapení pro mě bylo, že to i ve dvou táhlo jako kráva. na motorce už jezdím půl roku a přišlo mi že nějak netáhne myslel jsem si ,že to je špatný motor ,ale nakonec jsem zjistil ,že je to přetrhlé lanko od přívěry ,takže jsem sizjistil ,že to lanko bylo přetrhlé i když jsem motorku kupoval takže teprve teď se užívám výkon mita a konečně jsem uskutečnil svůj sen když jsem včera jel 200km/h a to je dost dobrý výkon na motorku z roku 1993.

Motorku bych doporučil pro - Rozhodně nedoporučuji motorku začátečníkům tohle je 125 ke které musí mít člověk respekt .

Doplňky na motorce - dával jsem nové brzdové desky ,gufera tlumičů, řetězovku ,nová čirá světla a plno menších doplnku :)

fotka mého mita a bratrovi gilery po vytažení z garáže po zimě :)

no není to kráska na ty léta? :)

nová řetězovka na sezonu 2014 :)

výfuk není originál ale chtěl by vyčistit

motor ,který se se mnou rozjede na 200km/h !!

karburátor dellorto 28

xt125x
xt125x napsal 03.06.14 v 23:17

Pěknej mazel

DoBuky
DoBuky napsal 14.04.14 v 18:38

Už pomalu začni hledat novou přírubu ke karbecu, ať máš záložní až ti tahle praskne. Už jí k tomu moc nechybí.

dirtbike125
dirtbike125 napsal 10.04.14 v 20:25

díky ,ale Mito mě vždy nutí jet rychle jedině ,když dám sedmičku a jedu 80 tak se to nehádá v nízkých otáčkách

Springi
Springi napsal 10.04.14 v 17:00 10b.

Pěknej stroj. Hlavně opatrně a s rozumem mladej

dirtbike125
dirtbike125 napsal 08.04.14 v 15:26

je v ČR vubec nákej sraz Cagivy MITA ?