Čína Huoniao (2005)

Vlastník STYVE
Vloženo 3.4.2014
Aktualizováno 3.4.2014

Libila se mi a chtěl se neco jiného než ma každý

Motorka koupena od jiný prodejce

První dojmy - Při prvním svezení my docela padla do ruky a jizda je sní lehka a pohodová.Není to o rychlosti,ale o pocitu z jízdy. Je to taková malá kozička která ráda jezdí po městě,ale jinde ji to taky šlape.

Motorku bych doporučil pro - Jsem pohodář a nikam už nespěchám a jizdu si užívám a věřím,že takových pohodařu je víc

Moc skušeností stou malou číňankou(tak sem ji pojmenoval) ješte nemám.Holka ma semnou nalítano jenom pár stovek kilometrů.Pořád se sní jenom seznamuju a ona semnou.Do dnešní doby mě zatim nezkamala vždy sme se vratily celý a po kolech.Moc ji honit nemužu ješte se zajíždí takže pořádně nevim kolik mi žere.Motoricky to zatim jde nato,že je to číňanka za pár peněz takto jde .

alechuva
alechuva napsal 28.03.16 v 07:15 8b.

tak zatím 2 tisíce kilometru vše dobrý jen to řazení dolů je děs

77denny
77denny napsal 17.05.15 v 19:36

3000km.Zdravim.Zatim jen 3000km.Dal jsem plexi,brasny,trochu jsem srovnal riditka/lepsi posez a neboli zada)).Retezove kolecko(15zubu)jsem vymenil za 17zubu.Zatim nejlepsi tah,1a2 stale dost silna a pri 5 kdyz uberu,nechybi tolik neutral.Pred tim jsem neustale hledal 6ku,marne.a to jezdime ve dvou(180kg).Stale bez zavad. Preji dobrou sezonu. Huoniao HN 125 8

77denny
77denny napsal 24.04.14 v 20:30

Zdravim.Take mam Huoniao,City Bike. Stroj na pohodu.Ja uz dozavodil,je ze mne krajinkar.Libil se mi ten styl,takhle bych si cinu nepredstavoval,spis klasiku z GB a podobne.Zatim dost dobry.Uz jsem predjel Trabanta

Eyky
Eyky napsal 04.04.14 v 00:00 10b.

Dobrýýý.
Ať elán vydrží a hodně radosti z jízdy.

Saxn
Saxn napsal 03.04.14 v 20:00 10b.

Dobrý stroj , tyhle jsou moc super a testovány s velkým úspěchem samou radost na cestě