Yuki SPT 350 (2011)

Vlastník Davidon
Vloženo 30.3.2014
Aktualizováno 30.3.2014

Je to v pořadí 2. motorka. Druhá od Yuki a zatím jsem spokojen na pohled dospělá motorka, ale jinak spíš klidná.

První dojmy - Zatím jsem si ji jen dovezl. Najeli jsme spolu něco kolem 150km, a prozatím jsem s ní spokojený. Při koupi jsem věděl do čeho jdu. Jelikož nejsem první majitel tak čínské nedodělky byly již odstraněny. Uvidíme až spolu najezdíme víc.

Tento stroj jsem si vybral protože má vzhled silnější dospělé motorky přitom je relativně klidný a do začátků si myslím úplně ideální, cenově dostupná a má i velmi dobrou spotřebu.

Kežva
Kežva napsal 28.12.14 v 15:37

ať slouží taky jí doma mám a zatím jezdí tak jí taky brzo tady zvěčním

Davidon
Davidon napsal 01.04.14 v 19:51

Díky

Placa
Placa napsal 31.03.14 v 14:25 10b.

Placa
Placa napsal 31.03.14 v 14:25

Ahoj, mám ji taky už 3 sezónu a mám s ní projetou skoro celou ČR a celé Slovensko v poslední době jezdím převážně ve dvou po cca 17tis. km stále šlape jako hodinky. Vím o někom kdo sní má už najeto 45tis. km a moto stále jezdí bez problému ;) Má sice debilní mouchy jako každá jiná čína, ale člověk který si čínu kupuje s tím musí počítat.
Podívej se tady, najdeš tam hodně inspirace http://ederjah61-mijawa350r40.blogspot.cz/, případně se ozvi a řeknu ti na co si dát pozor a co hned udělat ;)
Přeji mnoho šťastných kilometrů bez nehod, za mě 10b ;)

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 30.03.14 v 20:22 10b.

Vypadá fakt super gratulejšn