Honda VT 750DC Black Widow (2001)

Vlastník Konqui
Vloženo 18.3.2014
Aktualizováno 30.4.2021

BlackWidow je krásný, jednoduchý a skvěle ovladatelný chopper.

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1) - Přátelští a příjemní chlapíci, kteří o motorce kterou prodávají nic nevěděli :-)

První dojmy - Při první jízdě mě zaujal příjemný posez, ještě příjemnější než na původní VT 600C Shadow. Motor má oprotti "šestce" mnohem lepší zátah, delší kvalty a chová se klidněji. Horší je nádrž, která ačkoliv vypadá mohutně, nepatrně tlačí do stehen.

Motorku bych doporučil pro - Pro mne

Doplňky na motorce - Opěrka spolujezdce, brašny, rolka

Motorka měla při koupi najeto 14 000. Vše vypadalo OK, kotouče netknuté, vše v původním stavu, chromy jako nové. Motor běží krásně, za studena neloudí žádné zvuky, takže stav vypadá jako skoro nová motorka.

Zátah motoru je plynulý s neuvěřitelným kroutícím momentem na pouhou "sedmpade".

Maximálku jsem zatím zkoušel 160 do mírného kopce, ale to už není cestovní rychlost, ideální je tak 90 - 100

Denyn
Denyn napsal 07.09.14 v 22:45

Mám stejnou motork koupil jsem ji v loní v květnu údajně na tachometru měla 27000 km měla na ní jezdit žena. Vloní jsem na ní najél 5000 km jelikož mi začaly cvakat rychlosti ,tak jsem ji chtěl poštelovat a zjistíl jsem ,že jsem jíž na konci mám obavy abych něco nepoškodíl.Chci nechat vyměnit spojku dělám dobře? Máte někdo jiný nápad rád si vyslechnu Váš názor .Denyn 7.9.2014

motriniti
motriniti napsal 04.04.14 v 11:06

ještě, že mám dobrého pamatováka na motorky a poznám kdo že si mě to přidal do přátel no zdááááár

Boža
Boža napsal 21.03.14 v 23:19 10b.

Je to paráda tak vždy v pohodě za 10 bodů

Konqui
Konqui napsal 19.03.14 v 08:01

Taky se mi ty pružiny nezdají. Na druhou stranu nic nenasvědčuje tomu že to má víc. Ale netvrdím že to není 4x stočené
Ale spojku vyměním za pár korun, takže mně to netrápí

žižala.
žižala. napsal 18.03.14 v 19:25 10b.

Parádní strojovna.