Yamaha TDR 125 (1997)

Vlastník PepanTDR
Vloženo 9.4.2007
Aktualizováno 13.10.2008

Je dotažená z Německa, tak že je zavřená, ale i tak jede pěkně, ma pohodlnej posez, akorat plasty rady křupou, ale to se časem doladi. Dokazala by jezdit docela usporně, tak za 5l/100km, ale ja s ni zatim jezdim tak za 6-6.5l/100km, páč proč ju trápit v

Zkušenosti: Zatim sbiram, moc sem toho ještě nenajezdil, 22.8- tak mame spolu najeto něco kolem 1200 km, tak že už se si celkem zvykl, akorát ještě občas v zatáčkách váhám, kam až ji mužu klopit. Tedka se snažim ji stavět na zadni, tak snad si nerozbiju hubu :D JO jinak sem řidil nespočet ruznejch fechtlu, par skutru, Jawu 250/panelku, Simsona, Aprilii RX 50, Suzuki GS 125, Hadrford 125, Aprilia Pegaso, ale asi největší nářez byla kámošova SupercityJInak, než sem si pořidil TDR, tak sem nevěděl, jestli rači silnici nebo terén, tak že TDRko byl vlastně takovej kompromis. Tedkom už mám jasno, tak že po TDRku přide asi Husqvarna TE 410

Cesty: Hlavně s kámošama po okolí, vždycky někde zastavíme, pokecáme, občas si vyrazíme jen tak někam, kde to neznáme, tak si trochu pobloudíme :D

Další info: Mam ještě fechtla 50/21 Tak už je pryč

0x1d2
0x1d2 napsal 07.09.09 v 14:52

tdr je supr masina... a jak pises ze chces 410 TeEcko.. taky doni asi pudu.. za malo penez moc muziky.!

PepanTDR
PepanTDR napsal 11.01.09 v 19:19

NO už je pryč, někde v Plzni

Dejva
Dejva napsal 08.01.09 v 20:04

čau, hele chci se zeptat. Kde skončila ta moje bejvalá ČZ?? Má ju ještě nebo už ju prodal, viděl jsem u kdysi na netu v bazaru.

ali
ali napsal 23.12.07 v 14:49

já s tím jez zatím nákejch 150km/h.ale šla by víc

ali
ali napsal 20.12.07 v 16:36

jo já vím ale to je zavodní motor!!!!!! je tam 31kw.je to z mita!!