KTM 990 SuperDuke (2009)

Vlastník Chonzino
Vloženo 28.2.2014
Aktualizováno 28.2.2014

Agresivní živel který umí oslnit a splnit veškeré očekávání.
Stroj na zážitky!

Motorka koupena od Kolmic (Třeboň II)

První dojmy - Našel jsem co jsem hledal... :-)

Motorku bych doporučil pro - Moto vhodná pro toho kdo ví co chce a netouží být tuctař.

Doplňky na motorce - Otevřené výfuky FMF (nezbytnost) !!! Bez toho by to nebylo ono
Tlumič řízení.

Jezdil jsem na ledasčem. Strojů jsem vystřídal již mraky a tentokrát jsem chtěl něco, co nestojí na každé benzínce. Stroj za kterým se člověk otočí a nechá kochat své oči.
S jízdními vlastnostmi naprostá spokojenost! Agresivní dvouválec co neodpouští chyby a odměňuje výkonem!
Brzdy, podvozek pochvala!
Ovladatelnost též parádní! Krásně čitelný stroj!
Úložný prostor nic moc. Pod sedlo maximálně lékarnička a pěněženka...
Velké cestování nebo dovolená ve dvou, vyloučeno! Na plastové nádrži tankvak jaksi nedrží a tak se musíš rozhodnout jestli vezmeš přítelkyni nebo spacák. Protože sedlo určené pro spolujezdce je jediné místo kam by šlo co přidělat.
Posed pro spolujezdce nejspíš fajn (já v zadu nikdy nejel) a přítelkyně si to vychvaluje. Jen pokud má spolujezdec motorkářské boty s výstuhou tak to odírá boční plasty nad stupačkama. Vyřešil jsem to ochranou folií v daném místě a "izolačkou" přítelkyni na boty Jinak by musela jezdit v kotníčkových keckách.
Kde se tahle motorka cítí nejlépe? V čele! Kam Tě vždycky dostane! Nebo na zadním kole.
Spotřeba? Tu budu řešit třeba až u cestovní motorky. Na vzduch by chtěl jezdit každej. O něco si řekne a né málo, ale bude to tím že,Tě nenechá jet nikdy na spotřebu. A kdo nemá na banány tak ať si nekupuje opici!

sawyer6
sawyer6 napsal 23.03.14 v 12:33 10b.

motojanie
motojanie napsal 12.03.14 v 11:17 10b.

Jak píšeš, prostě stroj na zážitky, tak ať slouží jasných 10b.

Chonzino
Chonzino napsal 09.03.14 v 10:06

p.a.t.r.i.k.7
Vidíš to jak se svět malej. Hlavně esi jsi cajk a oprava nebyla drahá.

Chonzino
Chonzino napsal 09.03.14 v 10:04

díky moc všem.
Dnes je krásně, tak půjdem trošku polítat konečně

p.a.t.r.i.k.7
p.a.t.r.i.k.7 napsal 07.03.14 v 13:26

Haluz,teď koukám,že jsem od tebe bral LTZko...jezdí bez problému,i když hned po týdnu jsem ji v dost velké rychlosti otočil a poslal ji válet sudy