Yamaha Fazer8 (2012)

Vlastník Mpety
Vloženo 17.1.2014
Aktualizováno 14.7.2015

Vloženo: 13.10.2014, Uskutečněno: 13.10.2014, Stav tachometru: 21500 km, Zhlédnuto: 23x

tak přes léto jsem začal dokupovat nezbytně nutné doplňky začal jsem KN filtrem + výfuková koncovka Akrapovič

- výfuk jsem vybíral cca měsíc ... nechtělo se mi dávat ty nekřesťanské peníze za Akrapoviče, ale po shlédnutí testu jsem zjistil, že některé koncovky pro tento tip motoru dokonce ubírají na výkonu (jedná se o rozdíl cca 1kw), jedině Akrapovič a LeoVince symbolicky přidává cca 0.5kw. LeoVince byl o cca 2t levnější než Akrapovič. Takže jasná volba ... na moto s Akrapovičem mam najeto cca 7t km (bez vložky) a prozatím jsem spokojen (bohužel sousedi semnou nadšení nesdílí) Zvuk je proste nádherný, ani po 300km nebolí hlava.
Další výhoda: zmizela výkonnostní díra mezi 4,5t - 6t otáček, teď tahá krásně od spoda.

- Plexi Pugi: sportovnější vzhled a přitom díky oblouku odvádí dobře vzduch.

- CNC páčky - nastavitelné krátké páčky od Titaxu

• Nové pneu

Tak dnes jsem dal nové pneu Michelin pilot road 4 (původní Bridgestone bt021) na kterých je najeto 11tkm (osobně 3500km) Po nasazeni Michelinek to bylo jako řídit novou motorku |-) ta ochota padat do zatáček je prost

Typ: Údržba
    Vloženo: 04.05.2014