Jawa 250/559 panelka (1963)

Vlastník prezi
Vloženo 1.5.2006
Aktualizováno 9.3.2008

...když jsem ji koupil, měla natočeno okolo 60000km ...sám jsem pěkných pár tisíc najel a v podstatě mne nikdy nenechala "ve štychu"

...jezdil jsem na ní od r.1991 (koupena za 2.500,-Kč což bylo o 400,- víc než můj tehdejší nástupní plat po vejšce ...nejdále asi na vojnu cca 130km do Moravské Třebové (maskáče, kanady, vycpat novinama a jezdil jsem až do konce listopadu) ...protože mi bylo líto peněz za baterku, stal jsem se oblastním mistrem v roztlačování ))
...o pár let později jsem se povozil na modernějších strojích kamarádů a na Jawičce mne to přestalo bavit ...pak se na ni několik let prášilo v garáži
...teď je v dobrých rukou sběratele a chystá se na renovaci ...je mi po ní trošku smutno

T-1000
T-1000 napsal 09.01.10 v 19:02

Taky jsem kdysi svou první motorku (Jawu 350 panelku) prodal. Kvůli stálým problémům. Pořád toho lituju a je to už hooodně let. Škode, žes jí dal pryč. Moc hezký stav.

napsal 27.05.06 v 17:21

Moc pěkná,já jsem kousek od Nového Jičína,takže budu zdravit až tě potkám(jezdím na Moto Guzzi Le mans 850 III, někdy ale taky vytáhnu jahodu)...jinak hodně šťastných kilometrů

s4r
s4r napsal 01.05.06 v 17:09

Pěkná, měl sis jí nechat...