Suzuki VZ 800 Marauder (2001)

Vlastník mensa-1
Vloženo 11.1.2014
Aktualizováno 11.1.2014

Suzuki VZ800 Marauder-cruiser střední velikosti s dvouválcovým motorem,který má výborný zátah od spodu s nižším těžištěm, která uspokojí začátečníky i pokročilé.

Motorka koupena od FIRMA:Jan Hauser - Hausmoto (Ledeč nad S

První dojmy - Mé první dojmy? Z počátku jsem se musel na tuto holku zvyknout, například tuhé řizení- poloměr zatáčení, rozložení váhy této motorky, nepohodlný posed a po poslední stránce ach ta zadní brzda. No popsat motorku Suzuki VZ800 Marauder-cruiser z prvních dojmů už lépe jak ostastní uvádějí snad ani nejde.

Je tomu asi rok co jsem zvažoval skoro po dvaceti letech svůj návrat k motorce, kde po mích otázkách, které jsem uštědřil svému známému a co jsem na něho všechno vybaf, mi nakonec doporučil, potažmo nováčkovi něco tak v mém stylu mezi obsahem a náročností. No a tak jsem se začal koukat po menších cruiserech( díky Šťovíku). No po mém dlouhém hledání tak, aby byla v mém stylu vyhrála mezi danými kritérií Suzuki VZ 800 Marauder-cruiser, kde jsem tuto holku našel na Hausmoto. No první cesta od koupi, byla dosti dlouhá a to z místa Ledče nad Sázavou do Ostravy, která mi trvala okolo pěti hodin a to z důvodu, že jsem často zastavoval na pumpách kvůli puchýřům na zadku. Jinak jízda na této holce je uspokojivá, nesmí se sice moc honit, protože pak au spotřeba a menší vibrace v řízení, ale jinak OK. No na to, že je to 0,8 je super holka, se kterou nemáte strach předjíždět a která Vás nenechá ve štychu. Více nejsem schopný popsat, protože jsem pouze stihl najezdit do doby než mi plechovkář nedal přednot pouze 2500km. Dál všem dám vědět až osedlám díky Hausmoto, který vyřešil můj problém a celé martýrium jak s odprodejem tak i s novou motkou té samé značky Suzuki VZ 800( Honzo dík) po březnu 2014
Zatím ahoj a jak se říká kolami vždy dolů.
S pozdravem, majitel Suzuki VZ800 Marauder-cruise Pavel