Dněpr K-750 (1962)

Vlastník lewisss
Vloženo 29.12.2013
Aktualizováno 26.6.2014

Vloženo: 19.01.2014, Uskutečněno: 19.01.2014, Zhlédnuto: 149x

Tak jsem dnes po menších dodělávkách na motoru kouknul do převodovky, trochu sem měl obavi co na mě zas vyskočí ale žádnej bubák nebyl. Potřeboval jsem hlavně utěsnit hřídel řadičky,když jsem sundal víko a viděl ty hejblátka, hlavou se mi honilo jestli sem am do tohohle vrtat, s toho vyskáčou pružinky a kdopa to dá spátky. Naštěstí ta hřídelka šla uplně snadno vyndat, a to sem taky zjistil co je tam vlastně za těsnění, žádný gufero ale jen blbej filcovej kroužek, tak sem ho trochu nakypřil a šlo to spátky,převodovku sem vyčistil od letitých usazenin od oleje a vypadá celkem k světu. Ložiska v pohodě, zuby taky, není tam moc co dělat, takže po vyrobení těsnění jí zase zaklapnu, nastrojim a popr...Vrhnu se na další věci,ted už mě čeká jen rám do barvy a vyspravit děravou nádrž.ale to předbíham to bude ještě chvilku trvat páč nemam teplou místnost kde bych mohl ted stříkat.

• Káčko konečně hotové

Tak jsem konečně doděla Káčko, teda kromě tý nádrže, tahle tam nepatří, je jen provizorní něž opravim tu zničenou původní. Jinak mašina i bez blatníků vypadá dobře,pár malých ůprav a byl by s toho pěknej Bobber. Dnes jse

Vloženo: 13.04.2014
    Uskutečněno: 13.04.2014
  • Plechařina = vopruz

Tak jsem obrousil blatníky a co mě nečekalo,pod vrstvami prapodivného kytu a přenejtovaných plechů jsou blatníky uplně na sra...čku, Na zadním blatníku byl zanejtovaný pant na otevírání blatníku a vůbec byl dobitej jako

Vloženo: 16.03.2014
    Uskutečněno: 01.03.2014
  • skládačka

Tak mi přišli potřebné díly na skompletování motoru,vyčištěný a skontrolovaný motor jsem zase poskládal,to byla jedna radost protože nic nebylo zničený,dal sem nový těsnění všude kde to chtělo,jaký se dalo koupit a jaký

Vloženo: 19.01.2014
    Uskutečněno: 18.01.2014