Suzuki DL 650 V-Strom (2013)

Vlastník Kapírek
Vloženo 27.12.2013
Aktualizováno 18.2.2015

Vyjížďka aneb poslední den bez dětí

Vloženo: 08.03.2014, Uskutečněno: 08.03.2014, Stav tachometru: 1450 km, Zhlédnuto: 4x

Dnešní vyjížďka s baťůžkem byla plánovaná přes Nýrsko na Hohenbogen a pak na Velký Javor a přes Nýrsko zpět domů, ale jelikož jsem byl včera na pivě a po vyjetí jsem zjistil, že se mi nejede nejlépe, tak se plán pozměnil. Tím nejede nejlépe nemyslím, že bych byl ještě opivněn, ale prostě na hlavě bylo cítit, že jsem na pivu včera byl. Nakonec jsme silnicemi nižších tříd přes Kladruby, a Horšovský Týn dojeli do Domažlic, kde jsme pár kilometrů za Domažlicemi navštívili Lomeček u Starého Klíčova. V lomu je podvodní pozorovatelna, ale jelikož před námi bylo dost lidí, kteří čekali na vstup do pozorovatelny, tak jsme po kávě pokračovali dále v jízdě k pomníku Jana Koziny Sladkého, kde jsme pořídili pár fotek a pak pokračovali opět silnicemi nižších tříd velkou obklikou domů.
Po zastávce a kávě v Lomečku jsem se nějak srovnal a jelikož bylo pěkné počasí, tak jsme dnes najeli magických 222,2 km.

• Garanční prohlídka

Stromek má najeto 6000 km, tak jsme absolvovali garanční prohlídku v SUZUKI Kladno (místo koupě Stromka), jelikož SUZUKI Kunc ve Vejprnicích přišel o oficiální dealérství na moto. Suzuki Kladno mohu vřele doporučit, seri

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 16.08.2014
    Uskutečněno: 15.08.2014
  • Alpy 2014

Tak jsme se odhodlali podívat do Alp v Rakousku, kdy jsme si zamluvili ubytování na 2 noci v pensionu Sunny v Lunz am See a poté na 3 noci v pensionu Rieder v Kaprunu. Odjezd byl naplánován na 06.07.2014, kdy přesun do L

Typ: Dovolená
    Vloženo: 15.07.2014
    Uskutečněno: 06.07.2014
  • Tankvak

Tak jsem před výletem do Alp pořídil tankvak XS308 TANKLOCK Enduro Xstream. Objem 20 litrů v balení s reflexní pláštěnkou. Uchycení za pomoci objímky na nádrži. S tankvakem maximální spokojenost.

Vloženo: 15.07.2014
    Uskutečněno: 13.06.2014