Yamaha FZR 600 (1991)

Vlastník U.F.O
Vloženo 26.12.2013
Aktualizováno 9.3.2014

Je to babička .. co má zaukol naučit, vyškolikt moji ženu jezdit na moto .

První dojmy - Když jsem ji viděl bylo mi sice zle ze vzhledu .. měla podsedlo z R6 tak mi bylo jasné že to bude pod kapotou slátanina ..

Doplňky na motorce - doplněk je mnou dělaný airbrush

Tuhle mašinu jsem vybral pro svou ženu není to nic extra silného a je lehčí než 12 bandit kterého jsem jí sem tam pujčil aby si to skusila.
Hledala se mašina pro mojí ženu .. aby byla nišší , lehčí a neměla by být novější pač se počítá že se bude válet :/ i když nerad ale myslet se na to musí ..
tak se našla tato za rozumnou cenu motor si jen přede sice plasty a vše co mohlo je sedřené. Olezl jsem ji horem dolem a dokonce jsem si troufl na ni sednout .. dal jsem ji co proto aby se to rozpadlo podemnou než na to vleze moje žena .. no koupila se a bylo jasné že původní vzhled mít nebude :) odstrojilo se vše plastové snížila se aby žena lehce dosáhla na zem .. a i vzhled je brutálnější aby když spadne nemrzely oděrky a jiné ty věci co by mě asi děsili ve spaní KDYBY BYLA LEŠTĚNKA :D Barva je žlutočerná jako kombynéza .. budu na ní dělat i malou airbrush pač je do streetka tak at je to pořádný kus babičky :D co zaujme ..
fotečky co sem zatím dávám jsou jen zatím rozdělaná práce a jedna je jak byla původní když jsem ji přivezl.

Haesty
Haesty napsal 31.08.14 v 11:58

Ty voe,co ty krovky?Z toho sedla bych měl prdel po pár kilometrech rudou jak pavián

U.F.O
U.F.O napsal 26.12.13 v 16:33

no airbrush tam nějakou mlasknu

U.F.O
U.F.O napsal 26.12.13 v 16:27

klucí bude vypadat jako vosa teda aspon bych toho chtěl docílit no .. ale ještě uvidíme

Haesty
Haesty napsal 26.12.13 v 14:32

Tak doufám,že bude brzo hotová a že se spolu sklouzneme

justyn
justyn napsal 26.12.13 v 14:05 10b.

Jééé hoj tak ještě jednou Jsem na ni zvědavej až bude hotová At se dílo daří Hodně km v sedle A 10b za FZR páč vzpomínky na FZR400 jsou pořád jako živé