Honda ST 1100 Pan European (1998)

Vlastník Pepca
Vloženo 12.9.2013
Aktualizováno 13.10.2013

Super cestak . uložny prostor.

První dojmy - Ze začatku jsem se ji trochu bal motorka je trošku těžká , prvních deset kilometru mě bolely ruce protože před tím jsem měl chopra . Ale teď už je trochu zajetá, tak je to čím dál lepší. Jde jen o zvyk.

Koupeno v srpen 2013 v Čechách, zatím jsem najel asi 500 km a hodnotím první dojmy takto: KLADY - velký plexištít - slušné brzdy abs - pohodlné celé sedlo - velká a dobře umístěná zpětná zrcátka - slušná spotřeba 5 l ve dvou při normálním cestování do 130 - velmi ucházející velikost bočních kufrů - příjemný a výkonný motor ZÁPORY (alespoň pro mne): - vyšší hmotnost při manipulaci na místě - nemožnost cokoli přidělat na řídítka bez zásahu do plastu - pouze jedna uzamykatelná schránka ze dvou (vedle přístrojovky),

Pepca napsal 05.04.14 v 22:05

Hurá dneska opraveno a hned jsem ji byl provětrat

Pepca napsal 02.03.14 v 20:04

Tak super, chtěl jsem se projet a ejhle vodní pumpa teče ,chtěl jsem ji opravit . :´- Zjistil jsem, že na všechny motorky se dá koupit výměná ucpávka a zrovna na můj typ ne , prodavají jenom celou pumpu, tak jsem zvědavej jestli to letos dám dohromady.

Pepca napsal 24.11.13 v 12:43

Muže mi někdo poradit s muzikou na motorku

bobisud
bobisud napsal 06.10.13 v 09:05 10b.

Super moto

holtík
holtík napsal 14.09.13 v 16:52 10b.

Vítej mezi Estéčkama, super volba i motorka. U mě jasná desítka. Možná se uvidíme na srazu v K.Varech příští týden.