Kentoya Trigger Generic 50 SM (2007)

Vlastník Stellča
Vloženo 10.9.2013
Aktualizováno 2.10.2015

Do tretice všetko dobré... aneb dala som to! ;D

Vloženo: 03.03.2014, Uskutečněno: 02.03.2014, Zhlédnuto: 20x

Možno je motorka viac ako len o príjemnom trávení času a pekných výletoch. Teda, určite je viac. Aspoň pre mňa. Je o prekonávaní samej seba, vlastného strachu a o výzvach. Výzvach pre mňa, aj pre môjho malého triggra.
Napríklad o výzve pokúsiť sa tretí krát zdolať Kykulu. Je to taký priemerný kopčisko s docela peknou cestičkou cez les, so zátačkami ako sa patrí a dokonca je aj docela blízko - jednoducho, kopec ideálny na pekný nedeľný trip na začiatku sezóny.
Možno sa niekto teraz zastavil pri slovíčku tretí krát (a možno nie, ale ja naň upozrňujem ). Áno, tretí.
Prvý raz – mala som motorku možno tri týždne, bývalý majiteľ tvrdil že je odblokovaná. Okej, veríme, veď na 50 aj tak chodila celkom pohode. Polovicu cesty cca v pohode, potom prišli tie prudšie stúpania a Triggrovi došiel dych. Tak nič, šli sme domov.
Druhý krát – po úspešnom vykuchaní výfuku a odstránení reštrikcie lebo ÁNO, SAMOZREJME TAM BOLA!! – že skúsime ako nám to pôjde teraz. Paráda, dostali sme sa ďalej, ale asi len o pol kilometra. Totiž asi v tom najprudšom mieste zrazu došiel benzín
Vďaka bohu za rezervu;) tak ale benzínu bolo akurát na to, aby som sa otočila a pekne prosiac svoju motorku sme došli domov.
A tretí krát, jeeeeeees, dali sme to! Síce nebolo mi všetko jedno a riadne som sa bála čo sa dosere teraz, ale... do tretice všetko dobre Spokojná, vysmiata a šťastná, že konečne sme sa hore spoločne vyškriabali. Ale potom mi došlo, že to ešte musím zliezť dole
Ale cesta v pohode, výlet pekný, som rada, že som prekonala svoj strach z toho kopca podmienený len dvoma nevydarenými výletmi.
Jazda ako taká mi dala viac ako niektoré dlhšie výlety, lebo zátačky + hore kopec + dole kopec + úzka cesta + miestami rozdrbaná cesta predsa len, čo sa týka techniky jazdy, dá celkom dosť.
Aj som bola celkom prekvapená z toho, ako Trigger ťahal. Viac- menej celú cestu hore kopcom zvládol v pohodičke, pekne, nejakú konštantnú rýchlosť si držal (neviem koľko, keďže pokazený tachometer ale slimáky ani cyklisti nás neobiehali, tak hádam pohode).
No a samozrejme, bol so mnou Woozie02 , opäť na DRke . Najväčšia sranda, celú cestu žiadny problém a asi 150 metrov pred domom skapala, no a nejak nespolupracovala, tak si musel trochu zaposilovať a odtlačiť domov .

copo (0) napsal 04.05.2014 v 23:11

• Prvý pád alebo prečo vždy nosiť moto čižmy

Niekedy na začiatku sezóny som si sľubila že z každého moto výjazdu si budem písať motodenníček. Lenže! Cez leto sa človek chce voziť a ako náhle začne písať, radšej sadne na stroj a trochu ho prevetrá... Písanie som si

Vloženo: 18.12.2014
    Uskutečněno: 22.06.2014
  • Konečne!

Tak dnes konečne prišiel ten dlho očakávaný deň a po síce nie najdlhšej, ani nie najstudenšej zime, (ale aj tak sa mi zdá akoby trvala roky) som sa ocitla tam, kde som chcela najviac – v sedle svojej motorky. Bolo to síc

Vloženo: 23.02.2014
    Uskutečněno: 23.02.2014