Yamaha YZF-R6R (2006)

Vlastník Kamikadze-Ace
Vloženo 3.9.2013
Aktualizováno 2.10.2016

Vloženo: 03.07.2016, Uskutečněno: 03.07.2016, Stav tachometru: 23307 km, Zhlédnuto: 11x, Firma: Wildmotors.cz

Tak vytrvalostní šampionát vesele pokračuje dále a tak se po minulém zastavení se v Mostě, kde Kopyta RC získala šesté místo a kromě noční epizody s Jackem Danielsem kdy jsem slovy kolegy: odtekl do postele a přitom zkontroloval airbagy asistentky nestalo nic zvláštního tak se tým Kopyta RC odebral na Slovakiaring č. 2.

Odjezd v neděli 19.6 kolem poledne naložení motocyklu a příjezd na místo cca 17:30 a zaparkování před areálem jelikož na dráze ještě probíhal souboj KTM X-Bow takže společně dohromady koukáme jak si to placky dávají. Následují volné jízdy moto následujíce volné autaři. Sranda veliká kdy naftová kamna školí, co se jim připlete do cesty:) Super relax na tribuně. Následuje přesun do boxu a vybalení "cirkusu". Jsme skoro komplet a čeká se na zbytek osazenstva to se, ovšem trhá do vlastního příbytku tak draftujeme do boxu Elfmena. Pivo, grill pokec jde se spát. Ráno hezky zakropí tak to vypadá všelijak ... první dvacka nakonec na oslizlé trati takže jen seznámení opět kudy to vede. Zádrhel přichází po příjezdu do boxu Merickova Daytona stávkuje ... točí ale nechytá ... rozborka sborka ... několikrát a čerpadlo v píč*…... Rossince pro změnu R6 vyblinkala ven trochu vody z expanzní nádoby tudíž to vypadalo ač budeme tým tak endurance pojedu snad sám . Panika odezněla a Rossince to začlo frčet tak jsem nás kvalifikoval na krásné 14té místo od konce v překladu do řeči tvého kmene matematiků pozice 34. Merick se vydal do světa pro čerpadlo a proběhla příprava na endurance kdy jsem startér a pojedu první stint na nádrž co to dá. Nájezd na start postavím se přes trať ... no je nás tam celkem 48 takže to vypadá suprově ( K*RVA TAKHLE MÁ VYPADAT ROŠT VYRTVALOSTI) startér mávne tak běžím co to dá a vystřelím ... podle videa jsem se vytáhnul kolem 20tého místa. Tahám stabilní časy a díky velkému počtu lidí na trati je stále s kým závodit. Po cca 40 minutách dostávám lehké křeče ale ty dalším soubojem odezní tak vesele kroužím až se ozve žlutá kontrolka paliva tak mávám na boxovku, že musím střídat a čekám na potvrzení cedulí v dalším kole to ovšem nepřichází a nezbývá možnost než prostě zajet jinak bych přijel leda tak na mrtvoláku bez paliva ... zajíždím a naštěstí vše připraveno jen někdo zapoměl prostě tu ceduli ukázat . Střídání ok, předávka na P21 což je krásný :) celkem s dojezdem na střídání 58 minut na trati :) Moto okamžitě na stojany, nahříváky a dolít nádrž. Zadní pneu má dost ale není čas na přezutí druhý stint musí vydržet co kdych musel na trať dříve, což se stalo po cca 32 minutách kdy Rossinka signalizuje střídání potvrzujeme cedulí a jdu na věc předávka na P24 ... musím vydržet cca 45 minut aby to pak dojela a vydržela protože jinak to bude moje smrt ze smutku, kdybychom nedojeli... Jedu na trať a začíná krize, zkuthlé svaly, křeče ... chvíli trvá než se do toho dostanu ale překonám to a sleduji časomíru ... do konce cca 38 minut tak zvedám ruku protože už zpomaluji a nejde mě to takže potvrzení cedulí a střídání předávka na P23. Zbývá trocha času do konce tak jsem nervózní protože podle časů to bude boj o TOP10 v kategorii SSP. Šachovnice pohled na časomíru a v kategorii SSP pozice deset což v našem případě je prostě úpěch po boji s technikou.

Za pozornost ovšem stojí výsledky kategorie SBK kdy tým Nekopyta RC jsou třetí takže GRATULACE!!! Rozpalujeme grill dáme si pivo maso rum atd ...

Historky z moto života slovy: se to trochu zvrhlo chlastalo se až jsem byl nacpanej jak tokijský metro ...

tlačím jak debil tu motorku zahazuju věci a jsem z toho rozpálenej jako hasičskej kalendář jsou k zaznamenání :)

V průběhu večera Merick přivezl čerpadlo a daytona obživla :) takže druhý den se bude jezdit

Úterý ráno se mě opět nechce vstávat natož jezdit ale přemůžu se s novou pryží vzadu SC1 vyrážím na trať čas jde hned dolů a začíná mě to bavit:) Kvalifikuji se a závod začínám na P32 kde jsme okolo pěkná smečka závodníků amatérů a závod probíhá za neustále řežby a předjíždění tam a zpět. Nedá mě to jasně napsat můj nejlepší suchý závod protože v cíli naši trojici možná čtveřici dělilo na pásce cca 1,5sekundy. V dojezdovém kole si poblahopřejeme a v boxech to pak probereme protože každý kdo ten závod jel si ho pochvaloval. Koukám na časomíru a v posledním kole nový osobní rekord 2:26,3

Závod SBK pro Elfmena ani nezačal kdy došlo k chybě a uvolnil se mu třmen tak moje R6R posloužila jako dárce šroubu a Elfmen šel na Open-pit si vylepšit osobák :)

Zabalíme, vrátíme klíče od boxu a vydáme se na cestu zpět domů a dokonce se mě za celé dva dny podařilo předjet poprvé mericka pravda právě při cestě domů na dálnici D2 :)

Závěrem: Endurance mě baví více a více i díky zájmu lidí kde si opravdu zajezdí každý. Organizace Wildmotors je super, lidský přístup a žádné povyšování je příslibem do dalších akcí.

ps.: KOPYTA RC jedou s Wildmotors na Endurance do Mostu 13-14.7 2016 !!

gabri88 (2) napsal 05.07.2016 v 19:11

Supeeer hodně štěstí do Mostu přeju

RoumenS (153) napsal 03.07.2016 v 21:21

Priste snad bez technickych potizi

merick (0) napsal 03.07.2016 v 13:39

Paradni report

nikod (2) napsal 03.07.2016 v 12:09

James_71 (28) napsal 03.07.2016 v 11:22

GUT pane spisovateli..

• Wildmotors Endurance Most powered by Аэ

Wildmotors Endurance Most powered by Аэрофлот Jak už název reportu napovídá na tenhle event to díky své práci v Sovětském Svazu mám trochu dál než obvykle. Trochu plánov/cestovani/?act=poi&did=856

Vloženo: 16.06.2017
    Uskutečněno: 16.06.2017
    POI: AUTODROM M
  • SLOVAČ ANEB LOUČENÍ S R6R + CO NEBYLO V PLÁNU TUTO SEZO

Na poslední zářijový víkend připadl poslední event. Endurace sezony s Wildmotors a tak plán zněl jednoduše: KOPYTA RC jsou na P6 v hodnocení SSP se ztrátou 4 body na pátého a 8 bodů na čtvrtého takže bylo o co jet! Celk/cestovani/?act=poi&did=856

Vloženo: 14.10.2016
    Uskutečněno: 14.10.2016
  • WM Endurance 3h + sprint race 8-9.8 2016 BRNO

Jak začít tento popis akce Wildmotors , která v našich srdcích zanechala mnoho krásných vzpomínek? Obvyklý proces balení a dohodnutí se s Ozzym, že jedeme endurance for fun jako tým KOPYTA RC mezitím jsem ještě zakoupil /cestovani/?act=poi&did=856

Vloženo: 29.08.2016
    Uskutečněno: 29.08.2016