Victory Jackpot (2010)

Vlastník magasi
Vloženo 20.8.2013
Aktualizováno 20.8.2013

Moje motorka je klasický cruiser.

Motorka koupena od autosklo-slezská s.r.o.

První dojmy - Moje první dojmy z motorky? Nedá se to popsat jinak, než obrovské nadšení už při pohledu na ni v salonu u prodejce. Další vynikající pocity při jízdě na předváděcím stroji Victory Hamer a nakonec jízda na své vlastní, nové, Victory Jackpot. Do ruky mi padla hned.

Než jsem se rozhodl pro svoji novou motorku Victory Jackpot, jezdil jsem několik let na starší, ale dobré Yamaze Virago 1100. Nejezdilo se na ní špatně, ale jelikož jezdím s manželkou a při chladnějším počasí jsme museli mít oblečené mikiny a bundy, začala nám být motorka prostě malá a museli jsme jít do větší. Victorka mě oslovila hned na první pohled a po zkušební jízdě bylo rozhodnuto. Nové "holátko" se samozřejmě muselo trošičku upravit, protože výrobce u Jackpotu nějak zvlášť na spolujezdce nemyslel, ale přídavné zadní sedadlo, opěrka, nosič a brašny celý problém vyřešily. Dnes ji mám třetí sezonu, natočených 25000 km., jezdíme po celé republice a jsme naprosto spokojení. Motorka prostě nemá chybu, jen v zatáčkách člověk musí trochu počítat s tou širokou bačkorou vzadu a s řízením se trošičku poprat. Jinak velice pohodlná a o výkonově vysoce předimenzovaném motoru snad ani mluvit nemusím. Spotřeba se pohybuje mezi 5 a 5,5 litry, co víc si přát?

Čadil
Čadil napsal 13.03.18 v 19:37 10b.

parádní mašina i barva

BRENT
BRENT napsal 22.08.13 v 22:57 10b.

Honzo, tvůj krasavec Victory Jackpot si zaslouží samozřejmě 10 bodů. Doufám, že toho spolu ještě hodně nalítáme. Zdar. Brent

Boža
Boža napsal 21.08.13 v 12:22 10b.

Prostě nádhera jeden z mých favoritů přeji pohodu na cestách, pěkně si ji užívej dávám 10 bodů
klasický cruiser který má přední kolo z choppera

jikov
jikov napsal 21.08.13 v 08:24 10b.

Skvělá mašina,ať ti dělá jen radost.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 20.08.13 v 18:39 10b.

boží kousek gratulejšn