Honda @125 (2011)

Vlastník Li.
Vloženo 16.8.2013
Aktualizováno 2.5.2016

Vloženo: 12.10.2014, Uskutečněno: 12.10.2014, Stav tachometru: 4764 km, Zhlédnuto: 6x

(pokračování zítra - už je dost hodin)

Tak jsem už konečně tu Čas tak letí... Jsem si myslela že když smažu ,,noviny,, nebo jak je to tam napsáno, že se nikdo nebude koukat, když ,,tu,,ještě nic nemám...a ono se mi tu objevilo číslo 65...jenom...někdo nedočkavý...nebo jen zvědaví ...

Neděle 12.října 2014 - počasí dopoledne furt nic, Petřičák píše na ICQ, jak je ve Varech, že u nich v Brně azůro... No já že nic moc, je pod mrakem...tak nevím zda se to vybere a budou šnečky

A vybralo se. Jupíííííí
Jako vždy...sms...oblékám se a jedu... a já? No po volbách...počítání hlasů bylo dlouhé, šla jsem pozdě do hajan..takže při příchodu SMS, jsem byla v pyčámku To byli fofry... Měla jsem to jen tak tak... Vyšla jsem ven z baráku a Kalimero akorát dorazil, uf.

Počasí nádhera, lepší než minulou neděli. Na místě srazu novej šneček nebyl...nestíhal. Tak se k nám připojil až někde na zpět cestě v mezi Černou a Kraslicemi.

Jeli jsme cestou necestou směr Fran.lázně... na louži zvaná Amerika...
Jsem tam naposledy byla před cca 6ti lety, a tak Vám koukám...a příjemná změna! Moc hezky se to tam změnilo! Jen vody bylo méně... Jinak krásný podzim.

Dnes krásných rovných 200 km, jsem si asi měla něco přát, a já si přeji - dokončit v příštím roce ,,druhou,, půlku klenotu
Bude mi někdo držet palečky?

• 40. Závěrečná KV s Liony_R 2015

40. Závěrečná KV s Liony_R 2015. Počasí jak malované. A né jako skoro vždy... Daly jsme si se spolužačkou Hankou z autoškoly spicha u Globusu v 09.30 h. A našly jsme se :) Foto sem, foto tam. Povídala že se jí

Vloženo: 28.09.2015
    Uskutečněno: 28.09.2015
  • 39. dnes vyjížďka s Liony :-)

39. dnes vyjížďka s Liony :-) Na face vyjížďka... Hm...že bych se přidala? Ptám se, jestli můžu s skútříkem... A že jo, když budu stíhat. Nooo když tak se odpojím :-D A dobrý, občas jsem je neviděla, za Klínovcem na

Vloženo: 09.08.2015
    Uskutečněno: 09.08.2015
  • 38.s Karlovarakem, ML, Cheb...

38.s Karlovarakem ML, Cheb... To mi tak nedávno napsal nějaký motorkář, že se mnou klidně pojede na vyjížďku. Hm... mám s kým jezdit, ale, jestli pak mu je jasný že se šnečím na skútru? Prý že se po letech rozježďuje

Vloženo: 09.08.2015
    Uskutečněno: 09.08.2015