renocar_unor

Honda @125 (2011)

Vlastník Li.
Vloženo 16.8.2013
Aktualizováno 2.5.2016

Vloženo: 09.08.2015, Uskutečněno: 09.08.2015, Stav tachometru: 6259 km, Zhlédnuto: 22x

39. dnes vyjížďka s Liony
Na face vyjížďka... Hm...že bych se přidala? Ptám se, jestli můžu s skútříkem... A že jo, když budu stíhat. Nooo když tak se odpojím
A dobrý, občas jsem je neviděla, za Klínovcem na Měděnec směr, ale jinak pro mne změna jízdy Občas jsem i nějaké předjela, pak zas mne... pak koukám že spotřeba je poněkud rychlejší než při šnečení a tak při nanuku šeptám lehce, že bych potřebovala dotankovat...
Dojela jsem s nimi až do klubovny - výborná neplivací klobásu jsem si dala - díky Do konce i odvoz od garáže před barák na modrém Banditovi jsem měla - díky
Ráda se s vámi svezu zas, teda jestli můůůůžu
Dnes 158 km

• 40. Závěrečná KV s Liony_R 2015

40. Závěrečná KV s Liony_R 2015. Počasí jak malované. A né jako skoro vždy... Daly jsme si se spolužačkou Hankou z autoškoly spicha u Globusu v 09.30 h. A našly jsme se :) Foto sem, foto tam. Povídala že se jí

Vloženo: 28.09.2015
    Uskutečněno: 28.09.2015
  • 38.s Karlovarakem, ML, Cheb...

38.s Karlovarakem ML, Cheb... To mi tak nedávno napsal nějaký motorkář, že se mnou klidně pojede na vyjížďku. Hm... mám s kým jezdit, ale, jestli pak mu je jasný že se šnečím na skútru? Prý že se po letech rozježďuje

Vloženo: 09.08.2015
    Uskutečněno: 09.08.2015
  • 37.Objevování neznámých silniček

37.Objevování neznámých silniček ;-) Nooo né tak úplně, teda původně. Jsem si tak říkala že bych zajela v pravo...vlevo... kam ty silnice asi vedou... Ale teď? Teď jsem jela do Doubí k tetě, vyzvednou zásilku pro tetu

Vloženo: 27.07.2015
    Uskutečněno: 27.07.2015