Honda @125 (2011)

Vlastník Li.
Vloženo 16.8.2013
Aktualizováno 2.5.2016

Vloženo: 13.04.2014, Uskutečněno: 12.04.2014, Stav tachometru: 2892 km, Zhlédnuto: 5x

Malé pilotování - č.21, najeto dnes 189 km = celkem 2 892 km

Domluva - pojedem jen když nebude pršet. Ráno píši SMS : tak jak? Odpověď : Teprve jsme u masa...pošlu SMS. U masa však chybělo : běž se oblékat.
Takže fofry...když přišla SMS další : 5 minut A já se v klidu převaluji z bok na bok
Zuby, bobek, komba a frrr, ještě jsem se pro jistotu vrátila pro nepormok. Čas 8.33h - návrat na šišky v 16.05h = 189 km
A fááákt se hodil. Jen boty jsem zapomněla a rukavice mám záhadně obě levé! Takže musím pohledat účtenku a zastavit se v ponděli v Yamaza, zdali tam někdo nebyl že má dvě pravé...
Odjezd byl lehce deštiví, pak oblačno, slunečno - nepromok dolů, pak zas oblačno, déšť - nepromok zas na sebe a pak pořádný slejvák!
Kupodivu se sjelo hodně motorek. Známou z Teplic jsem tam potkala, také vyjeli. Spanilka kapku svižná, takže já na skůtříku jsem tolikrát ani vejfuk před sebou neviděla, ale za sebou ani světlo. Jsem si tak tolikrát říkala, zdali jsem někde špatně neodbočila...nic předemnou...nic za mnou Ažžž pak alespoň Kalimero. Uf, snad jedu OK, případně oba jedem KO
Ale dojeli jsme, to je hlavní. Ovšem vyjížďkou zpět, to bylo horší! Objet Vojenský Újezd Hradiště... jsme se furt vraceli
A na závěr jsem se odvezla i domů, Kalimero si troufnul na můj druhý baťůžek :)
No byl podstatě těší než Raketka! A to dost, nějak jsem nemohla chytit rovnováhu.

Skončila jsem v loni na 2 703 km + dnes 189 km = 2 892 km

• 40. Závěrečná KV s Liony_R 2015

40. Závěrečná KV s Liony_R 2015. Počasí jak malované. A né jako skoro vždy... Daly jsme si se spolužačkou Hankou z autoškoly spicha u Globusu v 09.30 h. A našly jsme se :) Foto sem, foto tam. Povídala že se jí

Vloženo: 28.09.2015
    Uskutečněno: 28.09.2015
  • 39. dnes vyjížďka s Liony :-)

39. dnes vyjížďka s Liony :-) Na face vyjížďka... Hm...že bych se přidala? Ptám se, jestli můžu s skútříkem... A že jo, když budu stíhat. Nooo když tak se odpojím :-D A dobrý, občas jsem je neviděla, za Klínovcem na

Vloženo: 09.08.2015
    Uskutečněno: 09.08.2015
  • 38.s Karlovarakem, ML, Cheb...

38.s Karlovarakem ML, Cheb... To mi tak nedávno napsal nějaký motorkář, že se mnou klidně pojede na vyjížďku. Hm... mám s kým jezdit, ale, jestli pak mu je jasný že se šnečím na skútru? Prý že se po letech rozježďuje

Vloženo: 09.08.2015
    Uskutečněno: 09.08.2015