Kawasaki VN 1500 (1998)

Vlastník nofate81
Vloženo 15.8.2013
Aktualizováno 22.8.2013

Kawasaki Clasik Tourer VN 1500 to je krásnej mastodont s motorem který má hodne dobrej krouták

Motorka koupena od překupník z Prostějova - špatné- nekdo na tom udělal fadní opravu tak že se mi prodřel karter po 1500km

První dojmy - Už když tenhle stroj nastarujeto s těma skvělejma vyfukama tak vám jde husina po zádach, a ja mel takovej respekt že jsem se na tychle mašine projistotu rozjíždel na dvojku abych mi to nehráblo a ja to nekde nepoložil zbytečne,, je obrovská a človek musí koukat všude kolem sebe aby se vešel a taky je pěkne těžká ale zase má nizké těžistě takže je to na ovladatelnost ok

Motorku bych doporučil pro - je pro ty co ví co je to obsah motoru a ojí to trochu srovnaný v hlavě

Doplňky na motorce - dohromady nic

Chtel jsem cestovat a tak jsm si koupil tuhle motorku i na srazíky atd.. ale holka mne prekvapila a jezdil jsem docela málo protože jak je těžká tak na našich zakroucených silničkách mi nedávala nic zadarmo,, zadalší je to asi blby ale prekvapilo me to ona docela je žravá holka takže každodení vylety jsou pasá pro mne a ak jsem ji naleštil a prodal dál,,,moto má pro mne vyborné kufry jak stěhovák a pěkný zvuk

Boža
Boža napsal 16.08.13 v 16:43 10b.

Je to paráda za 10 bodů

fery251
fery251 napsal 15.08.13 v 19:36

Po přečtení recenze nějak nevím, jak hodnotit...Asi jsi pro ni ještě nedozrál...