Suzuki DR 800 Big (1992)

Vlastník -Jandys-
Vloženo 21.7.2013
Aktualizováno 2.11.2016

Vloženo: 18.07.2014, Uskutečněno: 17.07.2014, Zhlédnuto: 5x

"Ekšn" domluvená velmi na rychlo a vlastně na poslední chvíli. Jedno odpoledne jsme se bavili(Já a Slávek), že by vůbec nebylo špatné mrknout na testy Repsol Honda týmu, profouknout ušní kanálky a pokusit se udělat pár fotek pověstného Marquezova loktíku, druhý den ráno jsme nahřáli naše "jednohrnky" a frčeli směr Brünn.(Brno ) Příjezd k tribuně jsme si nemohli načasovat lépe , oba "repsoláci" byli na trati a řeknu vám vůbec se s tím nemazali. Až nám z toho naskakovala husí kůže. Po úvodní 1/4 hodince jsme oba konstatovali, že je to k...y rychlý, prostě mazec a vyrazili prozkoumat depo případně jiné zajímavé místo k focení. Depo bohužel průchozí nebylo, ale kaminónky HRC, Repsolu, Brigestone a Öhlinsu byly i tak nepřehlédnutelné. Vedle na parkovišti do konce i kamiony továrního týmu Yamahy , LCR Hondy a týmů z Moto 3, které na příštích závodech v Indianapolis asi nezbytné nebudou. Chtěli jsme si s kolegy za Slovenska udělat pár fotek, ale po chvilce nás z parkoviště vykázali. Kolegovia zo Slovenska se zúčastnili podvečerní motoškoly, na kterou Dani s Marcem zavítali taky a instruktora jim dělal Abája. Nadšení z nich sršelo ještě druhý den , kdy nám to celé barvitě vyprávěli. Z přírodních tribun bylo ve finále otevřené jenom "céčko" což bylo sice fajn, ale dost daleko od trati. Nicméně jsme chvíli zůstali a pokoušeli se "ulovit" loktíky. Z focení se však stala noční můra. První snímky byly rozmazané nebo na nich nebylo vůbec nic. Vzpomněli jsme si na Máru Paulíčka jak popisoval svoje začátky, kde fotil nějaké čmouhy a jen on sám věděl, že se jedná o zadní kolo motorky, která mu ujela ze záběru. Byli jsme na tom úplně stejně, možná ještě hůř a chtěli foťák strčit zpátky do baťohu, ale neustálé zkoušení na konec drobné ovoce přeci jen přineslo i přes naše obě levé ruce a oko z Kašparovy krávy. Chce to fakt trpělivost a slušný trénink. Bez toho to prostě nejde, poněvadž jízdu těch dvou španělských rychlíků bych spíše nazval průletem po zemském povrchu a udržet je v hledáčku je zprvu téměř nemožné. Ale v rámci našich možností se to na konec povedlo jako vlastně celý den. Na zpáteční cestu padla volba opět pro dálnici,jakožto fakt rychleší přesun domů a to hlavně i z časových důvodů a dalších plánů a povinností.No a kousek od Rousínova zacpané oba pruhy a štrajk jak sviňa,na ceduli svítící nápis "zdržení 30.min ale co to je pro naše De-eRka Slávek na mě kývnul že my stát nebudem a mažem si to rovnou středem po čáře mezi auty.Za jedna-dva někdy i za tři ale zas jedna a pořád dokola,někdo se dívá do zrcátek a uhne,někdo ne a leká se našim průletem kolem Adrenalin jak cyp zprava točící se kola návěsů od kamionů u našich ramen,zleva osobáci čumící na dva blázny co se cpou do mezery kde by se snad nikdo nepouštěl Nu co,strach možná byl,místy i dost ale vidina že minem cca 5km kolonu rychleji než pěšky byla silnější a vítězná Celý den pralo do nás slunko o 106 a doma jsme pak náležitě doplnili tekutiny formou několika pivíček bo voda je pro žáby

Mann (1530) napsal 02.08.2014 v 09:00

No, jak to pročítám Igore přemýšlím jaké i/y se píše ve slově cyp Pravopisné příručky jazyka českého zarytě mlčí ve Wikislovníku je to 50 na 50 Problém je v tom, že pro plynulejší a ze stran autičkářů ochotnější průjezd kolonou nemáme ani jeden ty správné decibely asi na tom budeme muset zapracovat. Jsme v ČR a tady to bez kraválu hold nikdy nepůjde ať se jedná o cokoli I přesto řadím tento den mezi ty příjemné
P.S. Asi jsem našel praotce kapot BIGa

Artepx (0) napsal 19.07.2014 v 23:38

• Příprava na Ukrajinu 2018

Vkládám se zpožděním ale hold někdy není na písmenka čas ani chuť (s) Dlouho se plánuje cesta k našim sousedům do Polska ale ta opět nevycházela z různých důvodu všech účastníků(doufám že to ještě výjde).Zatímco já už od

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.01.2019
    Uskutečněno: 15.06.2018
  • První Jarní

Dlouhodobě jsem nic neudělal ani nenapsal, letos v zimě měl kromě Vánočni jízdy Bigouš klid.Jindy něco upravuji,zkouším,nebo i jezdím.Zima skončila velmi nezvykle rychle a teploty se přehouply na 16-18c.Tomu se už nedalo

Vloženo: 11.03.2018
    Uskutečněno: 11.03.2018
  • Jižní Čechy - Podzimní výlet

Celý tento výlet by se dal popsat jako příběh plný očekávání dvou moto-bláznů milující volnost, pěknou přírodu a zajimavé místa.Tato akce nebyla vůbec v plánu, zrodila se doslova těsně před odjezdem který taky nebyl bůh

Vloženo: 27.09.2017
    Uskutečněno: 22.09.2017