Suzuki DR 800 Big (1992)

Vlastník -Jandys-
Vloženo 21.7.2013
Aktualizováno 2.11.2016

Vloženo: 15.10.2013, Uskutečněno: 13.10.2013, Zhlédnuto: 3x

Bylo 13.tého ale naštěstí v neděli a né v pátek Původně jsem si vyjížďku naplánoval na sobotu ale vzhledem ke stavu po předešlých nočních směnách jsem sice vyjel ale nebylo to nějak ono,tak asi jen 40km takové kolečko zapadlými cestičkami.Druhý den pak po obědě už fit a nažhavený,jsem si jasně promyslel kam pojedu a co od toho čekám a chci i vidět než se podzim promění v zimu a barvy a krásy přírody budou fuč Big stále nebyl opětně po předchozím výletu umyt,tak jen očista brzd a řetězovky včetně promazání a hurá na to!Jako 1.bod byla pískovna kousek od nás za Bohuslavicema,chvíli to trvalo než jsem našel tu správnou cestu,protože já tam nikdy nebyl a znal jen z doslechu že tam někde je.Mám hodně dobré enduro tož to by bylo abych ji nenašel Čím jsem byl blíže,tím více se Big bořil a propadal v mokré písčité stopě ale zatnout zuby a bojovat,hlavně nezastavit Už si umím představit kluky na Dakaru během chvíle ze mě i pěkně teklo,a nebylo to adrenalinem ale boj v terénu.Našel jsem,pojezdil něco kolem a příště až tam pojedu chci jet i dolů až bude sucho,jinak si nabiju hubu Po té už měla cesta být dál jen kolem vody,průjezd přes Dolní Benešov k právě vypouštěnému rybníku Nezmar udělat fotku a zas dál,tak jsem se zastavil u Hájeckého splavu řeky Opavy ke kterému jsem se dostal vyjetou cestou v kukuřici ,pak podél toku a kolem řeky a blízké Štěrkovny až ke Smolkovu a zpět přes lávku k jezeru.Kolem bylo po deštích tolik bahna a kaluží,že jsem stav a hloubku ani neřešli a rovnou tím vždy naplno pruhučel,v některých bylo i více jak 40cm vody a na mě už nic suchého,bo zrovna se s tím nepářu a jedu,vodu z bot jsem výléval až doma Zas pár fotek z okolí a při návratu kolem jednoho památníku mi už opravdu jebalo v hlavě a nabuzen zážitky a radostí,mě napadlo ty schody na něm i vyjet,jo šlo to jen nespadnout A nakonec unavený,promočený,špinavý ale štastný a spokojený zase doma,za 2h venku to opravdu stálo

Mann (1530) napsal 23.11.2013 v 23:27

BIG ti stoji na tom piedestalu jako kdysi Stalin na Letné Další velikán -BIG žil, BIG žije, BIG bude žít

kaw.38 (1) napsal 19.10.2013 v 19:22

Pěkné fotky

Artepx (0) napsal 18.10.2013 v 13:29

Pěkné , tak už konenčně vím, kde ses toulal

Hery22 (20) napsal 16.10.2013 v 19:33

pěkné fotky

• Příprava na Ukrajinu 2018

Vkládám se zpožděním ale hold někdy není na písmenka čas ani chuť (s) Dlouho se plánuje cesta k našim sousedům do Polska ale ta opět nevycházela z různých důvodu všech účastníků(doufám že to ještě výjde).Zatímco já už od

Typ: Údržba
    Vloženo: 09.01.2019
    Uskutečněno: 15.06.2018
  • První Jarní

Dlouhodobě jsem nic neudělal ani nenapsal, letos v zimě měl kromě Vánočni jízdy Bigouš klid.Jindy něco upravuji,zkouším,nebo i jezdím.Zima skončila velmi nezvykle rychle a teploty se přehouply na 16-18c.Tomu se už nedalo

Vloženo: 11.03.2018
    Uskutečněno: 11.03.2018
  • Jižní Čechy - Podzimní výlet

Celý tento výlet by se dal popsat jako příběh plný očekávání dvou moto-bláznů milující volnost, pěknou přírodu a zajimavé místa.Tato akce nebyla vůbec v plánu, zrodila se doslova těsně před odjezdem který taky nebyl bůh

Vloženo: 27.09.2017
    Uskutečněno: 22.09.2017