Piaggio X8 125 (2005)

Vlastník peezee
Vloženo 13.7.2013
Aktualizováno 31.1.2015

Vloženo: 26.07.2013, Uskutečněno: 26.07.2013, Stav tachometru: 13400 km, Zhlédnuto: 74x

Ve dnech 19.-21.7.2013 jsem najel cca 400 km. V pátek jsem převzal stroj ze servisu, kde mi vyměnili olej, filtr a svičku. Vzduchový filtr nestihli. Domluveno na dokončení v pondělí. V neděli jsme vyjeli se skůtrgrupou na kolečko Hlučín-Kružberk. Kde jsem otestoval rychlost a sílu stroje. V jedné fázi na dlouhém úseku, kde jsem chtél vyzkoučet maximální rychlost se mi stalo, že stroj úplně ztratil tah a klesla rychlost, vzápětí se však normálně rozjel a už se to neopakovalo, bylo to přibližně v rychlosti 90-10 km/h. Cesta byla klikatá a kopcovitá a já můj stroj nestihal ostatním, je to ale dáno tím, že jsem začátečník a v zatáčkách jsem byl velmi opatrný.

Ve středu 24.7.2013 jsem si vyzvedl stroj ze servisu po vyčištení vzduchového filtru. Změna jde okamžitě znát. Tah a rychlost stroje stouply.

Můj dojem je, že po sezóně nechám vyměnit řemen a válečky a zkontrolovat karburátor a že bude vše ještě lepší.

• Připraven na sezónu 2014

V prosinci 2013 jsem svěřil svůj stroj do rukou JS Moto servis. Zde je seznam servisních úkonů: - seřízení ventilů (jeden z ventilů byl téměř bez vůle) - vyčistění karburátoru, kontrola pumpy a palivové cesty, nový fil

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 21.02.2014
    Uskutečněno: 21.02.2014
    Tachometr: 19500km
  • Dovoz domu, problemy s baterii

prevzeti od prodejce, byly prvni problemy ... nenabita baterie, takze to nakopli pres kabely, po ceste mi diky tomu nesly blinkry. Ani cesta pres celou Ostravy baterii nedobila. Koupil jsem nabijecku, cele odpoledne jsem

Typ: Koupě
    Vloženo: 13.07.2013