Harley Davidson VRSCF V-Rod Muscle (2009)

Vlastník Kraken71
Vloženo 10.5.2013
Aktualizováno 12.6.2016

Vloženo: 16.08.2014, Uskutečněno: 04.06.2014, Stav tachometru: 8000 km, Zhlédnuto: 29x

Ahoj,
k narozkám jsem si nechal Muscla na doporučení mechanika očipovat - EFI Pro Super Tuner se mi podařilo sehnat na eBay skoro za půlku, no nekup to za tu cenu
Hustý , motor se musel utrhnout, tahne od spoda do 200km/h úplně bez žádné výrazné námahy ... Spotřeba při běžné kochací jizdě očividně klesla. No prostě si teď myslím, že Super Tuner je pro Muscla prostě nutnost!

Jako další doplněk jsem si pořídil od RAM mounts pár držáků na kameru, mobil a tablet... Kamera se na řidítkách moc třepala a obraz byl roztřesený, takže jsem jí namontoval na padák a tam už se tolik neklepe

• Lakovaná kola a kyvka

Výměna nových pneumatik a standartní jarní garančka u Jardy v HD Plzeň. Při té příležitosti bílý komaxit na kola a kyvku. Vypadá to luxusně :-DD Akorát mě štve ta ekologická složka v benzínu, která dělá takovou žlutou

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 12.06.2016
    Uskutečněno: 21.05.2016
  • Dynojet

Dneska jsem si nechal v HD na Šalamounce zmerit masinu na Dynojetu. Cekal jsem sice o neco lepsi vysledek, ale technik me ujistil, ze je to za posledni 2-3 roky totalne nejlepsi natuneni co videl... Trvalo to asi 1,5h a

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 04.08.2015
    Uskutečněno: 04.08.2015
  • Keramika fusekle na svody výfuku

Ty Vance&Hines 2:1 Competition výfuky hrozně pálí :-) Propálil jsem si kevralové džínsy a kožené chapsy jsou od tepla zdeformované. Tak jsem si je nechal omotat keramickou fusaklí - nezdá se to, ale je to hodně znát.

Vloženo: 16.08.2014
    Uskutečněno: 04.08.2014