renocar_unor

KTM EXC 200 (2001)

Vlastník ondra9310
Vloženo 1.5.2013
Aktualizováno 7.5.2013

Motorka je lehká, výkonná a obratná.

Yamaha WR 250F: Motorku jsem nekoupil, protože majitel se choval otřesně k motorce. Motorku nastartoval počkal 5 sekund a dal plný plyn at se to zahřeje :D :D toto mě celkem odradilo :D :D

První dojmy - Motocykl vlastním třetím rokem. Přesedl jsem na KTM z pitbike a ze začátku to byl velký skok. Nyní mi motorka velice vyhovuje jak po stránce jízdní tak po stránce údržbové.

Doplňky na motorce - Doplňky žádné nemám :D jen ty klasické MTH hodiny, blástry a vlastní výroby vytahovací popruh :D :D Přes zimu jsem skrátil výfuk a motor má lepší chod a ve špici je ještě ostřejší :D

Něco málo ohledně techniky. Motor má už dost najeto, ale stále výborně jede, chytá a neřinčí. Olej měním pravidelně. Zkouším různý značky (Motorex, Motul, Repsol). Spojka nikdy s těmito olejely nedělala bordel :) Velkou výhodou je hydraulická spojka, kterou jsem sice rozbil. Prasknul řetěz a rozbil spojkový válec :( oprava byla celkem nákladná, ale hlavně po stránce psychy než jsem to odvzdušnil a dal do provozu :D
Podvozek u KTM je seriový WP a myslím, že na enduro uplně perfektní. Brzdy by mohly být otrochu lepší, ale možná to je výběrem špatných desek.