Simson SR 50 (1989)

Vlastník Simpo
Vloženo 12.4.2013
Aktualizováno 23.4.2013

Je to muj mazel:) po roce co ji mam ji ted renovuji, motor je po GO a bude i novy lak takze tuto sezonu 2013 si určitě užiju :))

První dojmy - Tak první dojmy docela ušly. Na simsona jsem přesedal z babetty takže to ylo lepší ale jedinou slabou stránkou je 12V bezkontaktní zapalovánní které neustále zlobí a jenom ze mě ždímá prachy, ale jinak si stěžovat nemůžu.

Moto je po mem otci koupil ho v 89 roce jako fungl novy simson z nemecka najezdil na nem 10 000 a pak sedm let stal ve stodole. Zajeli jsme pro neho ja si ho poopravoval a zacal na nem jezdit. Uz ho mám rok, ted delám nový lak a kompletni repas motorky.
Co se zkusensti s timto motem tyce tak tech je opravdu hodne vymyslel jsem unikatni reseni ndokonaleho zapalovani ktere se porad sere. Napad si dokonce prevzal i mistni mototechnik. Nejdelší trasu jsem s nim jel na slovensko 130 km a vzal si 4 litry a to jsme jeli ve dvou :))...
je to muj kamos mam ho rad :))

23.4.2013
Opavské zahájení motosezóny 2013 jsem sice nestihnul ale moto je už komplet hotové a za tři dny jsem najel krásných 300km bez jediné vady :) Sezóna mi začíná pěkně a simál šlape jako hodinky no co říct jsem prostě spokojenej :)

karavanista
karavanista napsal 06.10.16 v 20:48 10b.

Krása.

pumma
pumma napsal 20.09.13 v 17:31

čauky ...měl bych dotaz...máš někoho kdo umí naštelovat převodovku ...povolila se mi ta jistící matka pod karbecem na karteru a rozeštelovalo se řazení..prosím o pomoc..Dík Jirka

micalin
micalin napsal 16.04.13 v 10:12 9b.

pryč s nálepkama a když se na to tak dívám zepředu, zkus sehnat nějaké menší plexi ;) jinak za 9. bodů :)

kamil001
kamil001 napsal 12.04.13 v 22:48 10b.

Není nad klasiku