Yamaha XVS 650 DragStar (1999)

Vlastník Orik
Vloženo 11.4.2013
Aktualizováno 24.7.2014

Klasický Drak bez větších úprav jen laďáky, gripy a nějaký doplňky, přestříkaná z původní vínové na černou.

První dojmy - Když jsem na ni poprvé sed hned sem se zamiloval, možná už dřív když jsem ji slyšel poprvé nastartovanou. Jede parádně, ikdyž nejsem z nejhubenějších (110kg) pěkně tahne. Posezení pohodlný a jízda příjemná.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky a mírně pokročilé, pro milovníky klidné kochací jízdy, závodníky asi nepotěší :-D

Doplňky na motorce - Laďáky, rukojeti a brašny (zatim nenandané)

Draka sem si vybral kvůli svý mohutnosti tváří se jak pořádnej chopper, ikdyž je to jen 650 vporovnání se Shadowem, Mároš atd. mě zase neoslovili vzhledem.

Zatím jsem toho moc nenajel. ale co můžu říct je , že mě překvapilo jak pěkně tahne i s baťůžkem jede svižně. Z toho jsem měl docela strach já byl vždy příznivcem spíše silnic a zalehávaček, ale kvůli ženě jsem se nakonec rozhodl pro Chopper a teď jsem za to rád. Brzdy jsou v pohodě předek s kotoučem stačí zbytek se v pohodě dobrzdí motorem takže z bubnu vzadu člověk nemusí mít strach. Úložák nic moc tam se snad nevejde ani lékárnička, ale od toho mam brašny

Cestovánís Drakem si myslim že bude v poho, sice sem zatim nikde dál nebyl, ale posed je pohodlnej, takže myslim že na pohodu.

žižala.
žižala. napsal 13.04.13 v 15:16 10b.

Parádní kousek 10b.

Vycho
Vycho napsal 13.04.13 v 08:05 10b.

Naprostá nádhera

jikov
jikov napsal 12.04.13 v 08:20 10b.

Krásný stroj,ať ti dělá jen radost.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 12.04.13 v 03:02 10b.

suprovej Dragouš gratulejšn

sabbath65
sabbath65 napsal 11.04.13 v 23:30 10b.

Moc pěknej kousek , přeji jen samou pohodu v sedle a spousty šťastných kilometrů . Dávám samozřejmě za deset .