Honda XRV 750 Africa Twin (1998)

Vlastník Ďuričko
Vloženo 8.4.2013
Aktualizováno 13.5.2014

Vloženo: 17.04.2013, Uskutečněno: 30.04.2012, Stav tachometru: 49000 km, Zhlédnuto: 7x

Pořídili jsme padáky,protože známe pana řidiče,víme jaký to je vemínko a později se ukáže jak prozíravý tento počin byl.
Koupil jsem padáky asi za 2400,- od Givi,nechtělo se mi do pitomejch trubek moc investovat.Říkal jsem si,při porovnání s konkurencí,že to nebude nic moc,že budou složit spíš jako deformační zóna,ale už jsem je párkrát testnul a fungujou fajn.Dík tomu jakým způsobem jsou na motorce přichyceny,velkou část nárazu odpruží,takže je pak stačí jen srovnat - čekal jsem to horší:)

Původní gumy jsou v kelu,byly to Anakee,pořídil jsem nové pryže postupně a to byla ta CHYBA.Protože mě Afra na asfaltu vyloženě nebaví,obul jsem drapáky vpředu Continental TKC a vzadu Mitas E09.Upozorňuju každého kdo by snad jen v koutku duše přemýšlel o této kombinaci,ať se na to urychleně,ale z vysoka VYSERE!!
To co mi ta motorka dělala za větru na dálnici v Maďarsku,byl suverénně nejhorší motocyklovej zážitek vůbec.Ta děfka se pode mnou zmítala,že sem byl sto jet MAXIMÁLNĚ 80km/h a to se zataženou prdelí - neskutečnej voser!!
V terénu pak super:)

• Oprava brzd

No jo,nedá se svítit... Zjistili jsme,že jsou kotouče 2mm pod minimální tloušťkou a ač na první pohled si člověk řekne,že by to tu sezónu ještě mohlo vydržet,vědomí blízkého nebezpečí nenechalo by mě jezdit v klidu.Brzd

Typ: Údržba
    Vloženo: 07.06.2013
    Uskutečněno: 07.06.2013
  • Jarní service

Tak letos chci mít v sezóně klídek a jen si vozit zadek a tankovat.Proto jsem se snažil všechno co bylo nutný udělat už v zimě...Máša dostala novou baterku,protože stará mě minulou sezónu vypekla hned několikrát.Dobrý al

Typ: Údržba
    Vloženo: 17.04.2013
    Uskutečněno: 01.03.2013
  • 2.sezóna

Se po... celej Balkán v pohodě a cestou zpět mě umřel šnek náhonu,takže nevim kolik jedu,docela blbý. Pozdějc v sezóně začíná zlobit baterka dle vizuálního stavu,už má asi nárok na věčný loviště..

Typ: Oprava
    Vloženo: 17.04.2013