Honda XRV 750 Africa Twin (1998)

Vlastník Ďuričko
Vloženo 8.4.2013
Aktualizováno 13.5.2014

Vloženo: 07.06.2013, Uskutečněno: 07.06.2013, Zhlédnuto: 9x

No jo,nedá se svítit...
Zjistili jsme,že jsou kotouče 2mm pod minimální tloušťkou a ač na první pohled si člověk řekne,že by to tu sezónu ještě mohlo vydržet,vědomí blízkého nebezpečí nenechalo by mě jezdit v klidu.Brzdy jsou základ,co neubrzdíš to neukecáš a podobný hesla jsou to co mě taky přimělo koupit novou sadu.Objednal jsem kotouče od fa. Lucas TRW a desky mam goldfreny.

• Jarní service

Tak letos chci mít v sezóně klídek a jen si vozit zadek a tankovat.Proto jsem se snažil všechno co bylo nutný udělat už v zimě...Máša dostala novou baterku,protože stará mě minulou sezónu vypekla hned několikrát.Dobrý al

Typ: Údržba
    Uskutečněno: 01.03.2013
  • 2.sezóna

Se po... celej Balkán v pohodě a cestou zpět mě umřel šnek náhonu,takže nevim kolik jedu,docela blbý. Pozdějc v sezóně začíná zlobit baterka dle vizuálního stavu,už má asi nárok na věčný loviště..

Typ: Oprava
    Uskutečněno: 04.07.2012
  • Padáky

Pořídili jsme padáky,protože známe pana řidiče,víme jaký to je vemínko a později se ukáže jak prozíravý tento počin byl. Koupil jsem padáky asi za 2400,- od Givi,nechtělo se mi do pitomejch trubek moc investovat.Říkal j

Typ: Dovolená
    Uskutečněno: 30.04.2012