Kawasaki ZX-10R Ninja (2009)

Vlastník motorkar123
Vloženo 21.3.2013
Aktualizováno 13.9.2021

Vloženo: 07.02.2014, Uskutečněno: 07.02.2014, Stav tachometru: 15368 km, Zhlédnuto: 9x

Dnes jsem nechal motorku překontrolovat v servisu a nechal seřídit, co seřídit bylo potřeba - tedy skoro nic

Dále výměna oleje za Motul 5100 plná syntetika, Výměna brzdových destiček za sintrované SBS. Znovu přemáznut řetěz, dobitá baterka, vyčištěn vzduchový filtr..

Dále jsem nechal překontrolovat tlumič řízení, který nereagoval na nastavení, ale to zjistí až Halbich. Možná je to jen můj pocit.

Jako poslední věc jsem nechal vyrobit jeden držák na plast u výfuku, který tam chyběl v důsledku demontáže katalyzátoru.

Pro šťourali - proč jsem demontoval (rozuměj vyřízl) katalyzátor? Protože KN vzduchový filtr propustí více vzduchu do airboxu a motor tak lépe spaluje, ale tvoří i více výfukových plynů a ty by přes katalyzátor nepřošly tak hladce. Proto musel katík pryč. Avšak lze ho namontovat opět zpátky...

Fotky nemám, protože mi skoro všechno dělali v servisu.

• Velký servis

Dlouho jsem sem nic nedal. Před začátkem sezóny 2016 mám najeto cca. 33tis. km, a tak se motorka nevyhnula ani většímu servisu. - rozvody - ventily - svíčky - pročištění palivového systému - vyčištění a naolejován

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 31.03.2016
    Uskutečněno: 31.03.2016
  • Seč

S kámočema GSX-R1000 a YZF-R1 jsme vyrazili na krátkou projížďku na Seč...Video zde: https://www.youtube.com/watch?v=nb8ucQKRUC8 Kámoš má na 2009 R1 naměřeno 195K, tak jsem to chtěl zkusit a prohodili jsme se. Motoric

Vloženo: 03.08.2014
    Uskutečněno: 03.08.2014
    Tachometr: 20700km
  • Údržba

Lehká údržba v sezóně - výměna oleje, brzdových destiček + běžná kontrola. Byl lehce povolený krk řízení - dotaženo a jedeme dál :)

Typ: Údržba
    Vloženo: 03.08.2014