BMW C 650 GT (2013)

Vlastník Mira-KT
Vloženo 11.3.2013
Aktualizováno 19.2.2014

Vloženo: 15.04.2013, Uskutečněno: 12.04.2013, Stav tachometru: 1100 km, Zhlédnuto: 78x

Těžko si v dnešní době představit cestování na motorce bez navigace a tak i na GT jsem musel tuhle věc řešit. BMW myslí jak je všeobecně známo na zákazníky a tak je vše řádně připraveno jen koupit.Žádné bastlení a nevzhledná udělátka, ke kterým nás nutí jiné rádoby značky. Držák je opravdu propracovaná záležitost a hned jak se mi dostal do ruky, tak jsem přestal litovat vynaložených 2.000kč. Plast, který nutno vrtat z druhé strany je opatřen přesným vyznačením roztečí a velikostí děr. To platí o objímce na řidítkách, které mají vůči sobě střelky a tak nemusíte honit jak co natočit, či vyměřit. A co "šťáva"? Klídek , bo tohle je už rovněž zajištěno štekrem na ideálním místě. Rozteče děr pasují nejen na BMW navigaci, ale i na motorkářskou jedničku Garmin ZUMO 660 LT, kterou jsem rovněž zakoupil za neskutečnou raketu, ale kdo ji zkusil, tak ví proč.Má vše co potřebujete, žádný kompromis, není třeba nic dokupovat, včetně druhého držáku do auta, nabíječek, pouzdra atd. Jediný problém bylo protažení kabelu od držáku navigace, který jsem musel v držáku pracně rozebrat, abych kabel ,který má na sobě trojúhelník a z jednoho se stanou čtyři žíly, je dírou bez nějakého ořezávání či zvětšení otvoru nemožné protáhnout.

Malky1 (0) napsal 21.06.2016 v 14:58

ahoj, prosím kde si sehnal ten držák?

díky

istonbike (2) napsal 15.04.2013 v 12:23

Jj ... za peníze dneska skoro nic není problém

• Boční kufry

Boční kufry jsem pořídil GIVI E 41N KEYLESS po velmi dobrých předchozích zkušenostech na B 650, kde byla ale motorka zhruba o více než 100mm "štíhlejší". Cena kufrů 6.200kč.

Vloženo: 28.05.2013
    Uskutečněno: 28.05.2013
  • Držáky bočních kufrů

Jeden z mála maxiskútru, kde si člověk může dovolit koupit tovární držáky bočních kufrů. Cena od GIVI byla 3.690kč. Držáky plánuji nasazovat jen pro případ dovolené nebo delšího výletu, neboť skútr už tak má sám dost úlo

Vloženo: 27.05.2013
    Uskutečněno: 27.05.2013
  • Vyšší plexi a boční deflektory

Vždy jsem na motorkách měl rád maximální pohodlí a ochranu proti větru a tak jsem pořizoval vyšší plexiskla. Zde Givi prodává společně se sklem i boční deflektory, které jsou velmi praktické. Sklo nikterak opticky neskre

Vloženo: 25.05.2013
    Uskutečněno: 25.05.2013