Honda CBF 600S (2004)

Vlastník Kibo
Vloženo 8.3.2013
Aktualizováno 6.6.2019

Moja prvá, hovorím jej Hatatitla. Neskôr to udá smer pomenovania ostatných motoriek.

První dojmy - Hatatitla bola 2004 Honda CBF600S, karburátorová verzia. Čo sa výbavy týka, nasypal som na ňu všetko a so všetkým nakoniec aj odišla. Slúžila poctivo 5 sezón, aj keď v tej poslednej (aktuálnej) sa už nestihla potúlať a nahrkala iba 76 kilometrov, aj to len po doktoroch (iba samé zlepšováky, chorá nikdy nebola).

Motorku bych doporučil pro - Pre postavy do 175cm, pre 2 metrových drobčekov rozhodnie nie. Strelci si tiež na nej nájdu svoje, ale je to skôr motorka na kochačku a turistiku.

Doplňky na motorce - Všetko, čo sa mi na cestách zišlo - odnímateľné nosiče kufrov + 3 kufre, vyhrievané gripy, turistické plexi, zásuvka, padacie protektory,...

Ideálny turista s lineárne nadávkovaným výkonom, na moju postavu to ale nebolo.
Nebola nenažraná, stačilo jej málo (od 3,5L/100 km), ale vedela sa aj poriadne nažrať (8L/100 km). Nikdy ma nikde nenechala, neúnavný pracant a verný spoločník.
Celkovo sme spolu preflákali niečo cez 20.000 kilometrov a doteraz som s ňou prešiel najviac kilometrov v jednorázovom záťahu za deň.
S Hatatitlou som sa zblížil aj intímne, keď sme si ustlali v ľavotočivej zákrute na štrku. Teda vyjebali a dojebali sme sa... Ale aj tak sme sa ľúbili najviac.

S motorkou som sa rozlúčil v apríli 2014, mal som ju od apríla 2010. Nech jej je u nového majiteľa rovnako dobre ako u mňa, mne ostávajú príjemné spomienky.

Declen
Declen napsal 04.06.13 v 13:39 9b.

Kibo zase zhovorčivý ako obvykle. A za toto ti mám dať aj nejaké body? Ty si tuším na tie strieborné šípy.