Honda SH 300 (2009)

Vlastník Losky
Vloženo 7.3.2013
Aktualizováno 18.6.2013

Původně jsem si koupil Hondu PS 125 a nějak jsem usoudil, že je to takový malý. Cestovní skútry nemusím a tak jsem začal shánět nějaké info o Hondě SH 300, která má už dospělá velká kola a výkon 27PS, což už je slušný na skútřík

Motorka koupena od FIRMA:DENAR (Kosmonosy) - Jen samé pozitivní

První dojmy - Zatím jsem najel asi 150 km, protože byla zima, ale zátah to má na skútra opravdu impozantní. Na křižovatce nechá za sebou asi vše co se ve městě najde... Jen mi trošku vadí menší prostor na nohy, kdo má větší boty jak 44, může mít docela problém:( Tohle prostě nevychytali. Naštěstím mám menší nohu, tak to zas tak nevadí. Druhá negativní věc je, že standartně skútr neobsahuje žádný větrný štítek a vítr od rychlosti 80km/h je opravdnu nepříjemný.

Zatím nemůžu sloužit, najeto velmi málo:) Po sezóně vše upřesním co a jak, ale myslím, že by vše mohlo fungovat dobře a že účel splní

keto
keto napsal 07.03.13 v 15:42 10b.

Dobrá volba Jeden z nejpovedenějších skůtrů Ideální poměr váha/rozměry/výkon/kvalita zpracování velká kola rychlý,úzký,rovná podlaha co bych vytknul je,že přihrátka nejde zamknout a nevejde se integrálka pod sedlo,což řeší kufr v ceně hodně pohodových km