Simson S 51 Enduro (1989)

Vlastník Kéla122
Vloženo 20.2.2013
Aktualizováno 20.2.2013

Slabá, pro 15ti leté akorát. :)

První dojmy - Na první pohled vypadala, že už nikdy nepojede. Do týdne jsem měl hotový komplet motor díky spolupráci s kamarádem jawák122. Většina dílů přestříkané, některé poškozené a vyměněné, z 80% nové pevnostní šrouby. Motorka dostane darem nová zrcátka a blinkry protože originální jsou jaksi odporné :D :)

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi, co nenávidějí nesmyslné skůtry bez řazení a je jim jen 15 takže nemůžou mít 125 ccm :) Jediné řešení u 50 je Jawa Robby kterou má kamarád :) kvalitní motor z Hondy a spousta věcí co se na tom ocení, jenže cena je úplně rozdílná takže pokud chcete nějakou 50 s řazenim do 10 000,- tak doporučuji :)

Stručně řečeno, mám to doma týden, je napůl po generální opravě a hotový ještě úplně není takže najeto ode mě neni vůbec nic. Vybral jsem si jí protože to je jediná cenově dostupná 50 ccm s řazenim né jak ty dementní skůtry !! :) Je to enduro takže by to mělo zvládnou i lehčí terén, vypadá že náhradní díly budou stát ještě nejméně 500,- ale do 2-3 měsíců bude cajk ;)

jawák122
jawák122 napsal 20.02.13 v 22:53 10b.

Aš jí sprovozníme tak to bude nehorázná prdel, si budem užívat jaxviň