KTM 450 SMR (2010)

Vlastník smrider
Vloženo 14.2.2013
Aktualizováno 14.2.2013

První dojmy - Skvělý rychlý obratný a výkonný závodní stroj.. Od spodu chybí trochu výkon, ale jak ho podržíš pod krkem, jede jako střela.. Za plynem po zadním, za brzdou po předním, driftem. Design se KTM povedl moc, na trhu spousta doplňků, takže si pořád stroj upravuji k obrazu svému.

Doplňky na motorce - polepy, páčky, blastery, krryt spojky, brzd. pumpa atd atd...

Na dlouhé cetování to není, ale na blbnutí, ať už ve městě, na okreskách nebo na závodním okruhu jako stvořená. Občas s ní sjedu i lehčí terén, jen je třeba myslet na ty silniční gumy, musí být sucho. Motorka mi perfektně sedí, lépe jsem si vybrat ani nemohl.

Driver-toys
Driver-toys napsal 15.12.21 v 18:17 10b.

Moc pěkný stroj,škoda že nemáš více fotek
Přemýšlím také o přestavbě na SM a zajímalo by mě,zda jsi nezkoušel gumy od Haidenau K73,když jezdíš i trochu off,nebo zda jsi o nich nepřemýšlel, neslyšel...

Dafitaci
Dafitaci napsal 18.07.13 v 18:03

CUS,prosim te jaky mas prevod na sve KTM

Machy07
Machy07 napsal 29.03.13 v 19:38 10b.

To musí letět :) je parádní

smrider
smrider napsal 18.02.13 v 12:38

Je to skvělá motorka. Díky všem.

JohnyBaroch
JohnyBaroch napsal 14.02.13 v 15:02 10b.

vubec by mi v garáži nevadila 10b