Suzuki GSX-R 750 (2006)

Vlastník realkosmen
Vloženo 10.2.2013
Aktualizováno 2.9.2021

Moje první mašina. Chtěl jsem sice původně 04 - 05, pak jsem byl přemluven ať si trošku přidám a koupím 06. Rozhodl jsem se pro 600 ccm, nakonec mám pod střechou 750. Ale rozhodně nelituji :)

První dojmy - Mašina mi sedla hned po prvním svezení, možná i proto, že je to můj úplně první bike a nemusel jsem si zvykat na něco jiného. A můj první dojem? "No do pr*** to je raketa! Možná jsem si měl koupit tu šestku..."

Rozepisovat se tu o svých zkušenostech, by bylo jako chtít po školníkovi, aby vám vysvětlil kvantovou fyziku. Takže se omlouvám za své diletantské způsoby vysvětlování svých dojmů. Ale přeci jenom jsem motorkářský greenhorn.

Vždy jsem chtěl, kapotu, vždy to měla být Suzuki. Na tento model jsem slyšel jen chválu a je to i poslední model, který se mi od Sůzi líbil (No 2011 se mi začíná taky líbit)

Co se týče motorky samotné, na výkon si nemůžu stěžovat, přeci jen jsem sedl z nuly na 750ku. Sedí mi posed, úhel řidítek i stupačky, které jsou i v základu, celkem slušně variabilní. Řekl bych že ani co se velikosti a váhy týče není to žádný mastodont a ovládá se krásně. Do ničeho ji nutit nemusím. Ale takové věci jsou směrodatnější od lidí, co nepřesedli z kola na mašinu.

Překvapilo mě i celkové pohodlí. Nevím jestli mám betonový zadek, ale 200 km výlet za kamarádem v jednom tahu byl bez problému a i když superbike není zrovna cestovní typ, netrpěl jsem a na supersport bych řekl, že celkem pohodlná mašina. A na to, že to vyráběli japonští samurajové, ani průměrnému evropanovi jako já nedělá problém pohodlně zalehnout a poskládat se, aniž bych měl plexi pod bradou.

Ghostik
Ghostik napsal 15.11.20 v 19:58 10b.

Nejlepší objem a značka
Je to krasavice a za to z 0-750 respekt.
Hodně štěstí na cestách a kolama dolů

JA-NE
JA-NE napsal 04.07.14 v 19:34

myslim ze moze byt

IvanDvoutakťák
IvanDvoutakťák napsal 11.05.14 v 12:55

Vybral jsi dobře - na začátku nové éry GSXR (2001 - ) i Kevin Schwnatz "ohodnotil" sedmpade jako
ideální sportovní motocykl, oproti "přemotorovanému" litru . Můj mladší syn (nyní 39) jezdil K5, snad
dokonce ve stage2 od D&K Praha a půjčil jsem si "to" jen dvakrát , v Brně na AMD při nějaké zahra-
niční víkendové agentuře a pokaždý jsem to vracel se slovy "Tak todle fakt nemusím!" ...
Poněvadž se zmiňuješ, že jsi "vždycky chtěl" Suzuki, třeba Tě zaujmou informace na stránkách
www.ealk77.com a www.suzukiownresclub.cz .
Hlavně ZPOČÁTKU "opatrně", ať ji nepoložíš, je opravdu krásná !
Ivan Benda, Brno .

IvanDvoutakťák
IvanDvoutakťák napsal 11.05.14 v 12:54

www.ealk77.com a www.suzukiownresclub.cz .
Hlavně ZPOČÁTKU "opatrně", ať ji nepoložíš, je opravdu krásná !
Ivan Benda, Brno .

Figi25
Figi25 napsal 24.02.14 v 09:54 10b.

Suzuki ještě modra tak za 10b přejí v tomto roce plno moto zážitku