Suzuki GSX 1200 (2000)

Vlastník aatom
Vloženo 26.1.2013
Aktualizováno 6.7.2016

Je to r.v. 2000 v naprosto původním stavu, s origo km, nebouraná a v ČR jsem teprve 2. majitel:)

Kawasaki ZRX 1200: nebyla žádná, která by mě zaujala

První dojmy - Původně jsem chtěl rexe, ale v době kdy jsem kupoval moto, nebyl žádný na prodej. Pak jsem se dověděl, že spolupracovník prodává GSX a po první prohlídce nebylo nad čím přemýšlet. Jsem nadšený, mám ji jednu sezonu, najeto 10 tis., většinou u nás a s 1 výletem do Rakous a naprostá spokojenost. Nádherný krouťák a na ten objem krásná spotřeba:)

Doplňky na motorce - Budou padáky a možná štítek. Dovolil jsem si pořídit laďák Scorpion a přišla mi i mini kapota až z dalekého Japonska:) No a teď se na ní dívám a asi jí ještě pořídím čiré přední světlo.

Tech. data:
v ocelovém rámu umístěný řadový čtyřválec, chlazený vzduchem a olejem, pětistupňová převodovka.

Objem - 1157cm3
Výkon - 72/8500 kw/ot.
Toč. moment - 97Nm
Pohot. hm. - 232kg
Pneu - př: 120/70-17
z: 170/60-17 a konečně v TP zapsaná i 180/55

Nádherný "muscle bike", kterých moc nejezdí. Jsem nadšený

7.1.2014 tahle "zima" je super, na tachometru skoro 60 tis., moto po kompletním servisu a můžeme pokračovat v užívání si

Přidal jsem pár fotek z výletu do Chorvatska. Cesta proběhla bez problémů, Ina ani na chvíli nezaváhala a dala 1000km na jeden zátah i když byla u Záhřebu průtrž mračen a auta stála. S řidičem to bylo horší. 800 km v sedle na jeden zátah je tak akorát, protože zbylých 200 má sedací část protrpěla Cesta mimo dálnice super, jen v Maďarsku jezdí moooc kamiónů. Spotřeba byla do 6L a to jsem ji moc nešetřil

24.12.2016 jsem udělal Vánoční vyjížďku a na tachometru naskočilo číslo 75 000 km
tak Ina dostane pořádný servis i když vlastně jen z preventivních důvodů

17.5.2016 Ina má vyčištěné a seřízené karburátory, vyměněný rozvoďák, seřízené ventily, nový vzduchový filtr, svíčky, olej. filtr, olej, vyčištěné brzdy a novou brzdovku a desky) A TEĎ HURÁÁÁ NA DOVOLENOU))

burdus
burdus napsal 23.01.14 v 17:27 10b.

pořádný kus železa, hodně šťastných kiláků v sedle

Hříbek
Hříbek napsal 20.01.14 v 13:57 10b.

Hříbek
Hříbek napsal 20.01.14 v 13:55

Pěknej kousek a pěkně si ho ladíš do retro stylu REXe mám taky v hledáčku , ale je jich jak šafránu , takže kdoví co nakonec bude ... kařdopádně tvoje Ima vypadá s tou kapotkou taky dost dobře

brejle
brejle napsal 19.01.14 v 08:33 10b.

Ať žijou.

Martyp
Martyp napsal 16.09.13 v 14:17

Jak jsem psal už jinde, Ina je klasika ze starý školy, jak má bejt..Jedna z prvních motorkek na který jsem kdy jel a to sem jeste ani nemel papíry..Má pro mě svý kouzlo..
A tenhle "retro" štítek jí sluší a je hodně originální!
Plnej počet bodů!