Yamaha XV 1100 Virago (1994)

Vlastník ikafa
Vloženo 12.1.2013
Aktualizováno 12.1.2013

Skvělá, spolehlivá, vysněná motorka.

První dojmy - Motorku jsem si pořídil před deseti lety. Zamiloval jsem se do ní daleko dřív, ale nebylo na ní. Když jsem si jí vezl od prodejce, měl jsem zkušenosti akorát s pinckem, byl to masakr. Sehnali mi ji tenkrát vlastně synové, dnes taky motorkáři, jeden vyznavač honítek, druhý drapáků.

Doplňky na motorce - Padáky, předkopy, brašny, chlasták, rolka.

Dnes můžu říct, je to skvěle ovladatelná motorka, se kterou se dá jet i docela sportovně, oproti ostatním choperům. Akorát když se s ní chvíli nejede, musí se vykuckat, ale pak je v pohodě. Nelíbí se mi hubená zadní pneumatika, ale budu to řešit, možná i na úkor jízdních vlastností. Má úžasný krouťák, který nenechá nikdy na holičkách. Za těch deset let, co jí mám, jsem zpravoval akorát startovací relé a vyteklé přední tlumiče. Jinak držák. Spolujezdec si akorát stěžuje, že na mě zezadu klouže, ale to mě nevadí, protože to je moje paní. Co se týče spotřeby benzinu, neskutečně hrozný!!! Kdykoli jedu na vyjížďku, vždycky prázdná nádrž. Ale to je možná proto, že synové mají také motorky?!?!

bortl
bortl napsal 12.05.16 v 17:50 10b.

Pěkná virgule

Boža
Boža napsal 13.01.13 v 12:46 10b.

Blahopřeji je to skutečně skvělý chopper paráda přeji pohodu na cestách dávám 10 bodů