Simson S 51 Enduro (1991)

Vlastník Erik15015
Vloženo 27.12.2012
Aktualizováno 27.12.2012

Simson S51 Enduro s TP+ŠPZ , kúpil som ho že si spravím vodický ale v TP mal rýchlosť vyššiu ako 45 km/h takže my bol nanič. Vymenil som ho za auto + doplatok :)

Motorka koupena od Bazos.sk - Moto som kúpil z Martina. Chlapík predával dva Simsoni jeden s TP a druhý bez TP .

První dojmy - Plusy : motorka bola s TP+ŠPZ , STK EK platné ešte dva roky,mal som si preto ako ísť , motorka bola po GO . Mínus : trebalo nové ložiská na kľukovku .

Motorku bych doporučil pro - Pre toho kto má vodičský preukaz na veľkú motorku -_-

Tento stroj som si vybral preto lebo som si chcel urobiť vodičský preukaz aby som mohol na nej chodiť kde chcem,lenže pri prepise sme zistili že sa nezaraduje do skupiny malé motorky ale do skupiny veľké motorky , Simson a veľká motorka ? Toto musel vymyslieť veľmi "múdry" človek . Moj otec mal 7 Simsonov a nikdy sa neradili do skupiny veľké motocykle, nechápem prečo a hlavne kto toto vymyslel ! Ale inak Simson išiel parádne ,bol veľmi živý štartoval na jeden kop a ešte k tomu vyzeral Skvele ;) Vyskytla sa možnosť to vymeniť za auto tak som to vymenil aj tak som sa na tom nemohol voziť , ešte by si zapísali ŠPZ a nahlásili by ma . A to mi netreba :)