Jawa Stadion S11 (1959)

Vlastník prouzin
Vloženo 17.12.2012
Aktualizováno 17.12.2012

Krásná, servisně nevyzpytatelná klasika v expediční verzi.

Motorka koupena od sklep - vlastní - hroznej bordelář

První dojmy - Věděl jsem do čehu jdu. Po vyztužení rámu, montáži hydr. tlumičů se pocit z jídy diametálně změnil. Už jen ty brzdy... Motor je oproti originálu také kousek napřed.

Někdo neměl a neví.. Někdo měl a ví.. že už nechce. Někdo měl a ví, že chce. Po letech se mi zhojily jizvy nervového systému a já opět propadl kouzlu mopedu Stadión. Natlačené kilometry, chlazení karburátoru (dáli se tomu tak říct), opravy po 10ti kilometrech po čase začnou chybět. Zapátral jsem ve starých zásobách a našel díly na celého stadiona. Tentokrát jsem nic nechtěl podcenit.: upravený rám s tlumiči, převodovka s o zub rychlejší I., upr. sp. koš, válec, klika na jehlách, zapal. cívka, karbec pařez,...

wahadlo
wahadlo napsal 17.11.15 v 13:00 10b.

Pro mě velká inspirace. Přesně jsem tušil, že ty trubky navíc a černá lesklá tomu Stadecoj prostě musej slušet. 10b

karlos51
karlos51 napsal 26.03.14 v 23:35 10b.

krasavec

Green66
Green66 napsal 01.12.13 v 21:44

Jj jsou to stroje při jedné z mých oprav na cestě do sousedního Polska šel okolo týpek a říká Jo jo Stadion toho jsem měl rok a zestárl jsem o deset... Při krátkém výjezdu na Standech je lepší si neplánovat návrat do oběda mnohokrát se cesty zkomplikují

Dolin
Dolin napsal 28.12.12 v 00:18 10b.

Zajímavé! Ale líbí se mi to! 10b

Mitch55
Mitch55 napsal 20.12.12 v 12:39 10b.

Jednoznačně za 10 bodíků. Nádherný Stadion