Ostatní 150 Samurai (2002)

Vlastník AL-Hliník
Vloženo 4.6.2006
Aktualizováno 6.3.2010

150 ccm, 9kw/8500 ot./min, rychlost 90 až 100 km/h, nádrž 14,2L, spotřeba paliva 2,2L/100km. Moje hračka na dojíždění do zaměstnání. V celku pohodlné a pěkný vzhled. Už je prodaná a místo ní je Yamaha XV 535 Virago.

Zkušenosti: Moje dojmy z jízdy.Jízda je na ní docela příjemná, sezení je pohodlné, nebolí záda a stupačky nejsou moc daleko.Při pomalejší jízdě 40 až 75 km, je klidná, není cítit žádné chvění a motor se nějak nepřetáčí. Od 75 až 80 km, začíná mírné chvění na řidítkách a do stupaček. Po asi 80 až 90 km, je chvění silnější, motor je ve vyšších otáčkách a pokud nejsou dobře utáhlé šrouby u krytů tak začnou drnčet. Při rychlosti 90 až 100 km, chvění se mírně zmenší a motor je slyšet v dosti vysokých otáčkách. Určitě není na škodu, jednou za týden zkontrolovat jestli jsou všechny šrouby utáhlé.Spotřeba paliva je podle manuálu 2,2L/100 km. Bohužel není to až tak pravda. Moje propočty vychází něco kolem 3,2 až 3,6L/100 km. I tak je to dost slušné na takovou menší 100 kilometrovou projížďku.Po zajetí se spotřeba přiblížila ke 2,5L/100 km. V klidu uveze dva dospělé lidi o váze každého 80 Kg.Mohu říci že prozatím jsem s ní spokojen. Uvidím časem jak se bude chovat dále.

Cestopis: Výlety,srazy.

Další info: Je to motorka pro ty, kteří nejsou nároční na rychlou jízdu nad 100 km a nevadí jim Čínská výroba složená z různých dílů několika výrobců a motoru Honda.Byl jsem překvapen jak je na tak malou kubaturu živá. Stačí jí opravdu pár metrů na velké zrychlení, oproti Jawě 250, na kterou jsem byl zvyklý je, její rozjezd o dobrou polovinu kratší.

Suzukiss
Suzukiss napsal 26.03.09 v 22:40

Vypadá hezky

Víťan
Víťan napsal 22.03.09 v 10:19

Pěkná Martine.
Přeji pohodové jízdy a brzy u nás, ju???

majkys
majkys napsal 28.02.09 v 19:02

Pěkná motka, hezky o ní píšeš, 10 a přeju ať z ní máš jen radost Ahoj Majk

napsal 27.08.07 v 16:51

mravenec.f
mravenec.f napsal 30.05.07 v 21:06

je pěkna hlavně aby jsi byl ty spokojen, jo a když tak se ozvy rad sepřidam Čau