Yamaha XJ 600 (1989)

Vlastník kubamoto
Vloženo 23.11.2012
Aktualizováno 23.11.2012

Xj éčko po Jawě fakt jelo dokonce zrychlovalo do kopce, což pro mne bylo neuvěřitelný

První dojmy - První dojmy po přeedlání z prskoletů na čtyřtakt, ty voe to fakt jede jak píchlí prase a já zrychluju do kopce (to byly moje prní dojmy když jsem to vez domu přes Řevnice)

Zase v té době zahrály roli peníze v 17 ti. letch jich moc nazbyt nebylo a to jsem se fakt snažil aby bylo. Když jsem konečně dostal svoje první papíry na velkou motorku,tak jsem po letech ježdění bez papírů na Jawách a jiných prskoletech chtěl něco čtyřtaktního no a za 50 tis. se tehdá nic kloudnýho koupit nedalo a 50tis bylo fakt hodně šetření a práce. Nakonec jsem koupil Xjéčko. Jelo, cestovní ambice mělo také a na tu dobu to byla strojovna. Zase jsem byl Boss naší vesnice. Hned jsem jí samozřejmě položil jak jinak... Pak vylágroval motor, protože jsem se potkal s autem a bum, motorka ležela asi deset minut na zemi a nechcípla, tehdá žádný spínače pádu nebyly. Tak jsem ji opravil a prodal.
Jinak jezdila fakt úsporně a velmi spolehlivě celé dva roky a já byl po celou tu dobu šťastnej že ji mám a rád na ni vzpomínám a hlavně na první pořádný vyjížďky bez strachu, že měl lapnou švestky, nebo že se mi zadřou válce či rozladí kladívka.

Jirka4137
Jirka4137 napsal 30.04.13 v 21:32

Krasavice

strakon
strakon napsal 23.11.12 v 17:46

Koukám, že až na tu Jawu jsme měli stejnou motohistorii, Xj jsem měl taky před FZRkem Na Xj taky nedám dopustit