Yamaha FZ1 N (2009)

Vlastník Palko111
Vloženo 11.11.2012
Aktualizováno 19.4.2014

Úpravy na novou sezónu 2013

Vloženo: 25.11.2012, Uskutečněno: 25.11.2012, Stav tachometru: 9500 km, Zhlédnuto: 2x

Tak motorka je už zazimovaná a je na čase realizovat pár myšlenek v hlavě . Při pohledu na motorový prostor mě pořád něco nesedělo. Měl jsem myšlenku jen černé barvy aby vše bylo kompaktní. Takže šroubek po šroubku šel do černé matné a výsledek je tu. Jako další věc jsem chtěl více zvýraznit kola. Jelikož je má verze s červeným pruhem tak jsem netušil ale hlavně nezkontroloval červený pruh na ráfcích který je udělán výrobcem barvnou linkou. Mimochodem krásná práce . První myšlenka byla přelakovat ale byla by škoda zničit to! Tak jsem dojel pro černou lepící fólii, vyřezal proužky a přelepil. Výsledek k nepoznání .

• Laďák, štít

Spousta hodin na internetu a Youtube ohledně zvuku. Sharon opravdu krásný hlubší zvuk, při ubrání plynu si střílí jako blázen, velmi dobré zpracování včetně svodu. No a pak se nejednou objevil Mivv. Zvuk jak hovado a u n

• Pyžamová vyjížďka - otevření Václavské poutě Strakonice

Pár bláznů ale ukrutná prdel. Lidi netušili co se děje :-)

• První úprava

Tak tohle byla první věc kterou jsem měl hned v plánu. Lakování plastových boků na chladiči do barvy motocyklu. Myslím že teď je motorka výraznější.