Yuki SM 250 (2012)

Vlastník Pegas88
Vloženo 17.10.2012
Aktualizováno 17.10.2012

Vloženo: 23.10.2012, Uskutečněno: 23.10.2012, Stav tachometru: 300 km, Zhlédnuto: 52x

Zatím doplňuji pouze deník,na recenzi je ještě čas.Nyní mám najeto 300km,motor chodí pořád stejně,ani ho moc nešetřím,chci aby si zvykal.Bohužel mám první čínskou závadu tachometr si občas dělá co chce,chvíli jde normálně,podle radarů i přesně ukazuje asi o 2km více,což by byla paráda,ale jednou za čas si vzpomene a lítá po stupnici jak splašená střela,nějaký blbý kontakt si myslím,no ale to už je věc servisu
Jinak jsem celkově s motorkou spokojený,všem se líbí,má dobrý zvuk a trosku i táhne,žádný dravec to není,ale na normální svezení je to akorát.
Přešel jsem všechny šroubky a polovinu jsem malinko dotáhl,když to bude i příště,přijde na řadu lepidlo
Chtěl bych ještě najet 200km,abych dovezl motorku na první výměnu oleje a mohl jí tak v klidu zazimovat,ale bohužel je času málo a zima zatraceně rychle klepe na dveře.
První měřená spotřeba 3,5l/100

Grisoroad (18) napsal 24.10.2012 v 14:16

Jen tak dál, ať je tady těch zápisů více :)

• Po více jak roce zápis druhý

Motorka má momentálně najeto kolem 700km! Ano, pouze 700km :-( motorku šetřím možná až moc, nejezdím s ní za deště ani v blátě, na krátké trasy ji nevytahuji vůbec, když je motor ještě v záběhu. A na dlouhé trasy nemám

Typ: Oprava
    Vloženo: 31.12.2013