Yamaha XJ 600 (1992)

Vlastník tobias.hanl
Vloženo 26.8.2012
Aktualizováno 5.9.2013

Yamaha XJ600S je pro všechny, co chtějí cestovat a vychutnávat si jízdu v klidu.. Doporučují také pro začínající jezdce.

První dojmy - První dojmy byly v celku překvapivé. Motorka byla v pěkném stavu a hlavně i po motorové stránce v pořádku. Nacestovala se mnou spoustu kilometru a jezdila bez jakýkoliv poruch. Spokojenost veliká. Mohu doporučit. Cestování přijemné i na dlouhé vzdálenosti a take i na trochu svižnější jízdy. Bohužel jsem ji prodal a budu na ní vzpomínat jenom v dobrém.

Po zakoupení motocyklu Yamaha XJ 600s Diversion, jsem myslel že táto motorká nebude pro mě, protože jsem ten typ který má rád rychlost a blbnutí s motocyklem. PO nehodě jsem si ale řekl že se musím trošku sklidnit a najet na tzv. klidný, vychutnávácí režím jízdy. Proto jsem tedy zvolil tuto variantu, naháč a zároveň cestovní motorku. Po odzkoušení této motorky mi vyhovovala, posez, jízdní vlastnosti, vzhled, akcelerace, obsah. Mohu doporučit pro začínající jezdce ale také i pro ty, co si vystačí s obsahem 600 a opravdu budou využívat motorku jenom pro cestování a vychutnávání jízdy v menší rychlostí. Něříkám že yamaha xj jede pomalu, to ne, v pohodě šlape i těch 130 ale je to spíše cestovní motorka a není na žádné běsnění po cestách a ostrých zatáčkách ve stylu vychutnávání kolínek.. :) Yamaha xj 600 pěkně šlape, otáčky lze vychutnát v plném rozsahu, žádné mezery nebo tak něco v chodu mnotoru jsem nezaznamenal. První jízda mi dala toho hodně, jak se chová, co mi nabízí a jak chce vést. Opravdu jsme si padli do oka.. Jsem nad míru spokojený. Jedině doporučuju !

Klady : Výkon na 600 cestovního typu, ovladatelnost, brzdy, spotřeba, tichý motor, měkký posez (nebolí pak z toho zadek), dostupnost k motoru.

Zápory : světla, zvuk (záleží na výfuku, originaly jsou strašné).

tobias.hanl
tobias.hanl napsal 31.08.12 v 17:07

Díky... Motorka je srdeční záležitost..

Koudy01
Koudy01 napsal 29.08.12 v 10:58

Tecou me slzy, kdyz tu koukam na ty fotky a na to, co me stoji v garazi tedka...Tak at slouzi

tobias.hanl
tobias.hanl napsal 27.08.12 v 22:39

Dikes...

Bazillišek
Bazillišek napsal 27.08.12 v 20:41

Tož pane cestovateli ať Ti šlape ke spokojeností