Yuki Speedy 50 (2004)

Aktualizováno 30.6.2012

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 5 záznamů

pajapaja napsal 06.07.12 v 22:28

xj je dobrá volba.držák za pár kaček,jen nevybrat vrak.Tak ho sem potom vylep.čau

Kubajs25
Kubajs25 napsal 05.07.12 v 12:44

Tak já doufám, že už během příštího tejdne si přivezu yamahu xj 600, tak to bude už vyšší třída.

pajapaja napsal 05.07.12 v 11:08

ono se to už nevyplatí prodávat protože ceny jetin jsou na dně.Jinak jak se dívám na reakce,tak pokud nemáš a nerecenzuješ něco "echt pořádnýho" tak jako bys nebyl.

Kubajs25
Kubajs25 napsal 04.07.12 v 21:26

Ahoj,
tak v Domažlicích nejsou žádný odborníci a minimální konkurence, takže mají na všem velikou marži. Kdybych našel účtenku, tak bych to víc rozepsal.
Jinak to neprodávám. Dokonce na tom teďka jezdím i do práce, než budu mít novej stroj.

pajapaja napsal 04.07.12 v 14:39

Ahoj kubajs.Tak mně není dost jasný,za co ti v tom servisu naúčtovali tu osmičku,když novej motor 139 qmb v 72 ccm verzi stojí 6900 včetně dph. pokud by kupovali kliku,válec,píst vačku,řetěz,ventily...tak by se měli vejít i s prací tak do cca pěti tisíc /2500 * 2500/ ale předpokládám,že ten motor nebyl úplně na šrot.
No jinak jsou to celkem jednoduchý a spolehlivý strojky.Asi bych ho být tebou neprodával,když tě stál víc než novej a nechal bych ho na takovéto domácí ...tak ať ti slouží a nezlobí