Honda XLR 125 (2000)

Vlastník Cros-man
Vloženo 24.5.2012
Aktualizováno 20.7.2013

Tak jsem po dlouhém zvažování konečně vybral něco na lítání okolo baráku,Moto je komplet bez uprav.Mé dojmy jsou zatím rozpačité myslím že se to časem podá,přeci jen je to 12 let stará mašina ale líbí se mi.Snad vydrží co nejdéle.

První dojmy - Motorka dobrá na lítání okolo baráku i ve dvou se to dá akorát do kopce se jí vážně nechce to hned umírá ale po lítání v lese dobrý najezdil jsem s ní celkem dost než mi ji někdo švihnul možná bych ji měl dodnes,takže jednoznačně doporučuji těm co si za málo peněz hodně muziky.

Včera jsem ji byl projet na "Krymlově"je tam celkem slušná crossová dráha v lese pocity mám celkem dobré při váze 60kg a výšce 170 to se mnou lítá celkem slušně,na polních cestách taky super a myslím že i na silnicích to není tak špatné tedy pokud člověk neočekává že pojede 150km/h :)Vlastnil jsem ČZ125/516 cross super moto pro mě ideální ale chtěl jsem něco na přesuny i po silnici.Včera jsem objevil další crosovou dráhu před Ždánicema,Dnes jsem našel konečně manuál na Hondu i s fotkami sice je ve španělštině ale i tak lepší než drátem do oka:)

Cros-man
Cros-man napsal 22.06.13 v 23:34

Dlouho jsem tu nebyl motorka v hajzlu někdo ji ukradl tak mám hovno zase!

cipis69
cipis69 napsal 28.10.12 v 18:31 10b.

pěkná mašina, v pěkným stavu at vydrží a najezdíš na ní ještě hodně kilometrů 10b

dogina
dogina napsal 28.05.12 v 15:10

čau tak ať ti to dlouho vydrží a zůstaneš celej

Barney
Barney napsal 24.05.12 v 13:49

Pěkný kousek. Dobrá koupě!