Derbi Terra 125 (2010)

Vlastník PavelC
Vloženo 22.5.2012
Aktualizováno 3.6.2012

Zluto-cerna. Mam na ni pridelane hlinikove kufriky. Zanovni :)

Je to muj prvni bike a prvni sezona, tak nechci neco autoritativne tvrdit.
Prijde mi, ze je docela agilni a kdyz se trochu vytoci, ze pekne jede. Po serizeni v servisu presne radi (to jsem kdesi cetl, ze byva slabina) a neni ani problem s falesnym neutralem (coz byl). Kdyz proprsi tachometr, smaze se. Celim tomu olepenim vsech kabelu na miste, kde do tachometru vstupuji, tak uvidime, az zase zmokne:)
Je lehka, lze ji zvednout jako nic i otocit.
Celni stitek je maly, kolem 90tky mam pocit, ze nevim jak se skrcit. Ale jde to. Nicmene vetsi stitek bude asi tema.
Nevadi ji ani polni cesta a diry.
Brzdy pri lehcim brzdeni trochu zahvizdaji, ale brzdi dobre.
V zrcatkach je dobre videt za sebe.
No, je dobra :)
Poridil jsem si k ni dva hlinikove kufriky, zamykaci ke konstrukci (kufriky jsou delane na objednavku, upinaci konstrukce je Hepco).

PavelC napsal 23.09.12 v 22:36

Dodo. Jo, diky. Zabavna je a dobre maka (akorat jsem ji neudelal dobre jakymsi shitoidnim benzinem - viz. me stesky v komentari a ucpal ji karbec, ale po vycisteni uz OK). A kufriky jsou prakticky, vozim tak 30kilo.

Dodo_Terra
Dodo_Terra napsal 23.09.12 v 18:59

S těma kuframá vypadá užásně a je z toho už opravdu velký Cendurko. Chválím výběr a 10b

PavelC napsal 01.07.12 v 20:05

Scipl mi ventilator u vodniho chlazeni, uz se to nekomu stalo? Asi proto mi to v horku a pri pomaly jizde (mesto) scipa...rychle dobry (asi ze to fouka?), ale jak zacnu 1-2-3-2-1 je to des (scip, scip). Taky mam problem se starterem, asi jsem mu nekdy neudelal dobre...No, nejak jsem se domu dostal.Zkusenosti?

PavelC napsal 28.06.12 v 14:26

Chlapi. Poradte zacatecnikovi :) Bocni vitr - jak na nej? Je to lepsi kdyz jedu rychle nebo pomalu? Zkousel jsem oboji a nevim:)

PavelC napsal 22.06.12 v 23:57

Pekne pocasi. Ale tech much co se vsade nalepi!