Yamaha XJ 650 (1981)

Vlastník mr-anezka
Vloženo 19.5.2012
Aktualizováno 19.4.2021

V pondělí 21.05.12 si pro ni konečně jedu!!! a hned jak ji pořádně projedu, tak samozřejmě napíšu víc. Každopádně zatím, a to i když jsem na ní jel jenom zkušební jízdu, mne neuvěřitelně nadchla. ;)

První dojmy - Líbila se mi moc. Přehnaně velký přední světlo, kardan, prostě motorka jak z encyklopedie.

Jediný co ještě můžu dopsat, je že jsme XJ-čko u prodejce natočily, sice přez kabely (kvůli špatný baterce), ale za to hned na první dobrou. Čeká na mne na ní ale spousta práce, např. jsou vyteklý vidle, budu muset proměřit elektroinstalaci, abych nepřišel zbytečně o baterku, vyměnit a zkontrolovat všecky možný kapaliny, přezout gumy atp., ale většinu si nechám až na zimu. Za ty prachy co stála, mi to ale ani trošku nevadí. :)
19.4.2021
Motorku už nemám, nic z toho co jsem tu psal jsem nakonec neuskutečnil. Přijeli si pro ní asi někdy v roce 2013, ale fakt už nevím. Pomalu jsem totiž zjišťoval, že moto byla asi lehce bouraná a to až tak že to zkroutilo rám. Z motoru bez přestání i po pokusu o zavaření tekl z různých prasklin olej. Ve finále, co si tak matně pamatuju přestala úplně startovat. A já v ty době neměl prachy ani čas na záchranu, tak jsem ji střelil za deset hadříků. Ještě mám někde fotku od kamaráda co jí potkal v Praze, prý už zase asi jezdí, má sklopený řidítka a jinak je beze změny. Sorry za můj styl psaní, ale chystám se přidat svou staro novou lásku a tady tohle XJ-čko jsem chtěl jen uzavřít a nemazat se s tím.

hansdorf
hansdorf napsal 19.04.21 v 10:38 8b.

Každá zkušenost něco stojí, ale ten co ti to prodal by měl dostat flákanec. To se nedělá.