ČZ 175/477 (1974)

Vlastník MimoCZ
Vloženo 6.5.2012
Aktualizováno 8.6.2012

Vloženo: 01.01.2014, Uskutečněno: 01.01.2014, Zhlédnuto: 8x

Tak jaké bude zhodnocení první sezóny v sedle ČZ 477?
Překvapila mě spolehlivost stroje. Najezdil jsem asi 5000km a Růženka mě vždy dovezla. Na to, že má původní cívku, kondík, zapalování a elektroinstalaci je to skoro neuvěřitelné. Několikrát jsem musel seřizovat zapalování, protože vačka je orezlá, podřená a ubrušuje takový to co nadzvedává kladívko.
S Růženkou jsem se zůčastnil asi 3 závodů a nespočet tréninků MotoGymkhany. Je to taková jízda zručnosti mezi kuželkama. Hodně se při tom spojkuje a původní korková spojka to zvládá překvapivě dobře. Dobře to zvládají i bubnové brzdy u kterých jsem nezaznamenal větší opotřebení. Pneumatiky Metzeler ME22 je skvělá volba a udrží neuvěřitelné náklony.
Do nového roku neplánuji moc úprav. Zkusím sehnat novou vačku a možná nechat vyrobit padací rám.

koudelka_v (6) napsal 17.05.2014 v 18:12

Také doufám, že má Číza bude spolehlivá a napíšu podobné hodnocení po nějakém tom tisíci kilometrů

• Elektronické dobíjení

Růženku používám jako pracovní stroj. Znamená to, že každý, hezký den spolu jezdíme do práce. Také s ní jezdím po městě, ale tam jsem poměrně často narážel na problém s nedostatečným dobíjením baterie. Tyto stroje byly v

Vloženo: 05.12.2015
    Uskutečněno: 05.12.2015
  • Kontrola stavu

Zkoušel jsem Zetku rozpohybovat. 6V baterie byla spatna, tak jsem místo ní zapojil trafo od vláčků, na kterém jsem nastavil 6V. Nádrž je vyrezlá, tak jsem místo jí provizorně napojil pixlu od oleje s namíchanou směsí ben

Typ: Oprava
    Vloženo: 16.05.2012